Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička

Matrix

 • Další střípky do skládačky. The Matrix Resurrections se odhaluje!

  autor: Stanislav Holý

  Vánoce budou letos milovníci sci-fi slavit už 22. prosince, právě tehdy bude mít premiéru The Matrix Resurrections. Tvůrci nám přitom místo adventního kalendáře servírují jednu ukázku za druhou.

 • Neo zamíří na Xbox i PlayStation. The Matrix Awakens potvrzen

  autor: Petr Kirs

  Udělat přítrž spekulacím se v pondělí rozhodli zástupci společností Epic a Sony, svorně potvrdili existenci The Matrix Awakens. To v podstatě znamená, že Neo zamíří na Xbox i PlayStation. Ale má to háček…

 • The Matrix: Resurrections servíruje Déjà Vu

  autor: Stanislav Holý

  Do premiéry čtvrtého dílu Matrixu zbývá necelý měsíc. Aby tvůrci divákům čekání alespoň trochu zkrátili, zveřejnili nový trailer nazvaný Déjà Vu. Ten prozrazuje z nového příběhu zase trochu více.

 • Na tohle jsme čekali! Matrix 4 vypadá v prvním traileru skvěle

  autor: Stanislav Holý

  Konec napínání, studio Warner Bros. ve čtvrtek konečně odhalilo avizovaný trailer z očekávaného čtvrtého dílu sci-fi ságy Matrix. Čtyřka vypadá velmi povedeně, nechybí hlavní protagonisté ani známá symbolika s modrou a červenou pilulkou.

 • První upoutávka na Matrix 4 je venku

  autor: Saša Ševčík

  Studio Warner Bros. zveřejnilo na svém oficiálním YouTubu první krátkou upoutávku na připravovaný Matrix 4. Tvůrci se však rozhodli fanoušky pěkně napínat, protože 16sekundové video toho moc neříká.

 • 100% GEEKsměs bez elektroniky
nahoru