Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička

mediatek

 • Potřetí a nejlépe. Lenovo má nový tablet, který nahradí i čtečku ebooků

  autor: Karel Dvořák

  Na pultech tuzemských obchodů se zabydlela již třetí generace počítačového tabletu Lenovo Tab M10 Plus. Novinka se hodí pro děti, na práci, ale poslouží klidně i jako čtečka elektronických knih.

 • Cena osekaná na minimum. Motorola Moto E32s se přesto chlubí 90Hz displejem

  autor: Petr Kirs

  Motorola se snaží zaujmout smartphonem Moto E32s, který se nově zařazuje do nabídky jako nejdostupnější přístroj tohoto výrobce pro letošní rok. Přestože jde o levný smartphone, nalezneme u něj hned několik lákadel.

 • Recenze: Oppo Reno 5Z – sázka na líbivý vzhled

  autor: Petr Kirs

  Smartphone Reno 5Z patří k těm nejlíbivějším smartphonům střední třídy, které je možné v současnosti zakoupit. To ale nejsou jediná lákadla tohoto chytrého telefonu…

 • Recenze: Realme 8 – nástupce bestselleru

  autor: Petr Kirs

  Na pultech obchodů se nově zabydlely dva zajímavé nové smartphony – Realme 8 a Realme 8 Pro. Oba přitom navazují na starší sedmičky, které díky dobrému poměru cena/výkon patřily k nejpopulárnějším modelům ve své třídě. Dnes si důkladně proklepneme první jmenovaný model.

 • Recenze: Xiaomi Redmi Note 8 Pro – žádné zbytečné kompromisy

  autor: Stanislav Holý

  Smartphony ze střední třídy zpravidla mívají celou řadu kompromisů, které ospravedlňuje tak maximálně příznivější cenovka. Redmi Note 8 Pro od společnosti Xiaomi se však snaží toto zažité klišé překonat – tento konkrétní model totiž nabízí vše, co budou běžní uživatelé skutečně potřebovat.

 • 100% GEEKsměs bez elektroniky
 • Recenze: Honor 8S – styl a nízká cena

  autor: Karel Dvořák

  Čerstvým přírůstkem mezi chytrými telefony na tuzemském trhu je Honor 8S. Sází na líbivý vzhled a příznivou cenovku. S jak velkými ústupky se ale budeme muset smířit? To zjistíme v dnešní recenzi.

nahoru