Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička

mikrofon

 • Recenze: Razer Seiren V2 Pro – zrozen pro streamování

  autor: Petr Kirs

  Jak důležitý je při streamování a vytváření videí nejen na YouTube zvuk, si ukážeme v dnešní recenzi. Společně totiž v této recenzi důkladně proklepneme stolní mikrofon Razer Seiren V2 Pro, který cílí na náročnější uživatele.

 • Mikrofony Blue – co nabízí nejoblíbenější zámořská značka?

  autor: Miroslav Václavík

  Jestliže patříte mezi fanoušky streamerů, jistě znáte ikonické logo mikrofonů Blue. Výrobce je na trhu již od roku 1995 a přináší audiotechniku pro amatéry i profesionály. Možná jste ale nevěděli, že firma patří Logitechu a že jde o nejprodávanější značku mikrofonů v USA a Kanadě. Co vlastně americká společnost nabízí u nás a čím můžete své nahrávky posunout dál právě vy?

 • Recenze: Yenkee YMC 1030 STREAMER – zrozen pro hráče

  autor: Saša Ševčík

  Jako ideální model pro youtubery a další streamery označuje společnost Yenkee mikrofon YMC 1030 STREAMER. Cena tohoto kousku je opravdu lákavá a v balení nechybí nic, co je v praxi skutečně potřeba. Právě proto jsme se rozhodli podívat tomuto mikrofonu detailně na zoubek.

 • Recenze: Trust GXT 248 Luno – trpělivý posluchač

  autor: Saša Ševčík

  Hned na první pohled zaujme nezvyklým futuristickým designem, po bližším prozkoumání nicméně nejsou vůbec špatné ani jeho parametry a vlastnosti. Řeč je o novém streamovacím mikrofonu Trust GXT 248 Luno, který si dnes důkladně proklepneme.

 • Recenze: Trust GXT 242 Lance Streaming – čistý zvuk hraje prim

  autor: Saša Ševčík

  Jak důležitý je při streamování a vytváření videí nejen na YouTube zvuk, si ukážeme v dnešní recenzi. Společně totiž v této recenzi důkladně proklepneme stolní mikrofon Trust GXT 242 Lance Streaming, který cílí na náročnější uživatele.

 • 100% GEEKsměs bez elektroniky
 • Headsety pro každou příležitost

  autor: Marek Schaferling

  IP telefonie, teamspeak, výuka jazyku nebo komentář k fotografiím. To jsou nejčastější důvody, proč využít služeb některého z headsetů. My jsme otestovali šest z nich v cenovém rozmezí 120 až 1400Kč. Jaké mohu být rozdíly a co si vybrat, to možná objevíte v této recenzi.

nahoru