Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se

mobil

 • Nový vládce fotomobilů. Kdo převzal žezlo?

  autor: Saša Ševčík

  Letos v říjnu se do čela žebříčku nejlepších fotomobilů vyhoupl Huawei Mate 40 Pro. Kralovat však nevydržel příliš dlouho, neboť žezlo přebral ještě před koncem roku jiný model. Zástupci společnosti Huawei ale rozhodně smutnit nemusí…

 • Test: Jak fotí Huawei Mate 40 Pro?

  autor: Stanislav Holý

  Ještě před Vánocemi ukořistil titul nejlepšího fotomobilu na světě smartphone Huawei Mate 40 Pro. V závěsu za sebou nechal veškerou konkurenci – dokonce i nejnovější iPhony od Applu.

 • Recenze: Asus ROG Phone 3 – nejvýkonnější herní smartphone

  autor: Karel Dvořák

  Přímo na vrcholku potravního řetězce se drží již několik měsíců za sebou herní smartphone Asus ROG Phone 3, alespoň tedy co se nabízeného výkonu týče – na ten je zkrátka konkurence krátká. Hlavní hrdina dnešní recenze nicméně dovede překvapit v celé řadě dalších ohledů.

 • Jedničkový mobil od Nokie láká na atraktivní cenovku

  autor: Stanislav Holý

  Společnost Nokia uvedla na tuzemský trh novou generaci svého jedničkového smartphonu, který cílí především na méně náročné uživatele. Tomu odpovídá i atraktivní cenovka této novinky.

 • Cyberpunk 2077 se zapíše i do mobilního světa, díky OnePlus

  autor: Saša Ševčík

  Nyní už je jasné, že si na očekávaný titul Cyberpunk 2077 počkáme až do prosince. Aby nám společnost OnePlus 8T čekání alespoň trochu zkrátila, ukázala speciální edici svého špičkového modelu OnePlus 8T.

 • Unikát pro fanoušky League of Legends, Oppo obléklo mobil do herního kabátku

  autor: Stanislav Holý

  League of Legends slaví letos 11. výročí. Přestože má tento titul na narozeninovém dortu již dost svíček, početná skupina hráčů na něj nedá dopustit. A to je pravděpodobně důvod, proč si společnost Oppo přichystala limitovanou verzi smartphonu věnovaného právě této hře.

 • Rolovací smartphony od LG se odhalují na patentových návrzích

  autor: Karel Dvořák

  Šéf společnosti LG Kwon Bong-seok se již dříve nechal slyšet, že jeho podnik pracuje na zcela novém mobilním telefonu, který bude mít rolovací obrazovku. Nyní se novinka vůbec poprvé odhaluje na patentových návrzích.

 • Pestré barvy, atraktivní cenovka. Samsung ukázal vlajkovou loď ve fanouškovské edici

  autor: Saša Ševčík

  Dnes si odbyl premiéru chytrý telefon Samsung Galaxy S20 Fan Edition (FE). Jak již název napovídá, jde o letošní vlajkovou loď jihokorejského elektronického gigantu, která však byla předělána do speciální fanouškovské edice. Co od novinky můžeme čekat?

 • Telefon pozná, když budete opilí

  autor: Petr Kirs

  Může to znít jako sci-fi, ale vědci skutečně pracují na technologii, která by dovolila mobilům rozpoznat, zda je jejich majitel opilý. V praxi by taková technologie přišla vhod především ve chvílích, kdy některé jedince napadne po pár skleničkách usednout za volant jejich vozu.

 • Skládací mobil od Microsoftu zamíří do prodeje. Ale ne v Česku

  autor: Petr Kirs

  Už příští měsíc by se měl začít prodávat nový chytrý telefon od společnosti Microsoft, který sází na skládací konstrukci a dvě obrazovky. Češi ale zatím budou mít smůlu, v první vlně se totiž počítá s dostupností výhradně na americkém trhu.

nahoru