Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se

mobil

 • Ukáže se nová skládačka? Samsung odhalí novinky zkraje srpna

  autor: Karel Dvořák

  Společnost Samsung již tradičně svolala velkou tiskovku na začátek srpna. Na ní bude ukazovat novinky pro předvánoční sezónu, detaily se ale výrobce zatím snaží udržet pod pokličkou. Na co se tedy můžeme těšit?

 • Recenze: Sony Xperia 10 II – šikovný všeuměl

  autor: Saša Ševčík

  Kvalitní OLED displej, zvýšená odolnost proti vodě a prachu či trojitý hlavní fotoaparát. To jsou jen některá lákadla nového smartphonu Xperia 10 II od společnosti Sony. Jak ale obstojí v reálných podmínkách? To zjistíme společně v dnešní recenzi.

 • Nové Áčko od Samsungu má líbivé křivky a velkou baterii

  autor: Karel Dvořák

  Ještě v průběhu července by se měla na pultech obchodů objevit čerstvá novinka společnosti Samsung. Chytrý telefon Galaxy A31 je typickým zástupcem střední třídy, zaujme především líbivými křivkami a velkou baterií.

 • Nejlevnějším 5G telefonem je Xiaomi POCO F2 Pro

  autor: Petr Kirs

  Tuzemští zákazníci budou moci od července využívat rychlý 5G internet. Sítě páté generace přitom nejsou výsadou pouze prémiových smartphonů, ale i vyšší střední třídy. Aktuálně nejlevnějším telefonem s 5G na českém trhu je POCO F2 Pro od Xiaomi.

 • GEEK tip: OUKITEL WP5 – obrněnec s velkou baterií a nízkou cenou

  autor: Saša Ševčík

  Za necelé tři a půl tisíce korun je možné aktuálně pořídit poměrně zajímavý smartphone OUKITEL WP5. Ten navzdory atraktivní cenovce nabízí odolnou konstrukci, doslova obří baterii a překvapivě i schopný fotoaparát.

 • Recenze: Sony Xperia L4 – levný elegán

  autor: Stanislav Holý

  Xperia L4 je aktuálně tím nejlevnějším telefonem, který společnost Sony nabízí. Kromě nízké cenovky má ale několik dalších lákadel, například velký displej, elegantní vzhled a v neposlední řadě i trojitý fotoaparát na zadní straně.

 • Nejlepší fotomobil se dočká vylepšené verze

  autor: Karel Dvořák

  Žebříčku nejlepších fotomobilů na světě kraluje v letošním roce Huawei P40 Pro, což je aktuální vlajková loď stejnojmenného výrobce. Na pultech obchodů by se však v nadcházejících týdnech měla objevit vylepšená verze, která bude ještě lepší.

 • Razer promění libovolný mobil na konzoli. Levné to ale nebude

  autor: Saša Ševčík

  Už příští měsíc by měl do České republiky dorazit očekávaný ovladač Razer Kishi, který dovede bez nadsázky proměnit libovolný chytrý telefon na televizní konzoli. Tajemstvím tak po několika měsících není už ani cenovka této novinky.

 • Populární dvacítka v odlehčené verzi. Honor 20e zamířil do Česka

  autor: Karel Dvořák

  V rámci předobjednávky se začal v České republice nabízet smartphone Honor 20e, který je odlehčenou verzí loňské prémiové řady s pořadovým číslem dvacet. Kromě atraktivní cenovky se novinka snaží zaujmout také svou výbavou.

 • Král smartphonů od Sony zamíří do prodeje v červnu

  autor: Karel Dvořák

  Na letošním veletrhu MWC ve španělské Barceloně ukázala společnost Sony nového krále své mobilní nabídky. Nikdo ale ještě tehdy nevěděl, kdy a za jakou cenu se model Xperia 1 II objeví na pultech obchodů. Nyní jsou však již všechny karty vyloženy.

nahoru