Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička

mobil

 • Mobil se dvěma displeji od Microsoftu poslouží i jako herní konzole

  autor: Petr Kirs

  Společnost Microsoft se loni před Vánocemi vrátila na trh s chytrými telefony, když uvedla v zahraničí do prodeje vlastní smartphone Surface Duo. Jeho funkce se navíc neustále vylepšují, nyní americký softwarový gigant ukázal, že může fungovat jako plnohodnotná kapesní konzole.

 • Cena hraje prim, vivo láká na zajímavé mobily

  autor: Lenka Chmátalová

  Novou mobilní značkou na českém trhu je vivo, která se snaží zaujmout především modely s atraktivním poměrem cena/výkon. Již nyní je přitom možné vybírat z několika různých modelů, ceny startují těsně nad hranicí tří tisíc korun.

 • Taková skládačka tu ještě nebyla, vivo chystá smartphone s displejem na zádech

  autor: Petr Kirs

  S ohebnými displeji v chytrých telefonech koketují výrobci již několik let. Společnost vivo však podle všeho chystá unikátní skládačku, která bude mít displej i zádech. Upozornil na to server LetsGoDigital.

 • Pátý největší výrobce mobilů bude bojovat o české zákazníky

  autor: Petr Kirs

  Na českém trhu se objevila počínaje dnešním dnem oficiálně nová značka chytrých telefonů vivo, za kterou stojí pátý největší výrobce mobilů na světě. Zaujmou se bude snažit hned několika přístroji s atraktivním poměrem cena/výkon.

 • Nový vládce fotomobilů. Kdo převzal žezlo?

  autor: Saša Ševčík

  Letos v říjnu se do čela žebříčku nejlepších fotomobilů vyhoupl Huawei Mate 40 Pro. Kralovat však nevydržel příliš dlouho, neboť žezlo přebral ještě před koncem roku jiný model. Zástupci společnosti Huawei ale rozhodně smutnit nemusí…

 • 100% GEEKsměs bez elektroniky
 • Test: Jak fotí Huawei Mate 40 Pro?

  autor: Stanislav Holý

  Ještě před Vánocemi ukořistil titul nejlepšího fotomobilu na světě smartphone Huawei Mate 40 Pro. V závěsu za sebou nechal veškerou konkurenci – dokonce i nejnovější iPhony od Applu.

 • Recenze: Asus ROG Phone 3 – nejvýkonnější herní smartphone

  autor: Karel Dvořák

  Přímo na vrcholku potravního řetězce se drží již několik měsíců za sebou herní smartphone Asus ROG Phone 3, alespoň tedy co se nabízeného výkonu týče – na ten je zkrátka konkurence krátká. Hlavní hrdina dnešní recenze nicméně dovede překvapit v celé řadě dalších ohledů.

 • Jedničkový mobil od Nokie láká na atraktivní cenovku

  autor: Stanislav Holý

  Společnost Nokia uvedla na tuzemský trh novou generaci svého jedničkového smartphonu, který cílí především na méně náročné uživatele. Tomu odpovídá i atraktivní cenovka této novinky.

 • Cyberpunk 2077 se zapíše i do mobilního světa, díky OnePlus

  autor: Saša Ševčík

  Nyní už je jasné, že si na očekávaný titul Cyberpunk 2077 počkáme až do prosince. Aby nám společnost OnePlus 8T čekání alespoň trochu zkrátila, ukázala speciální edici svého špičkového modelu OnePlus 8T.

 • Unikát pro fanoušky League of Legends, Oppo obléklo mobil do herního kabátku

  autor: Stanislav Holý

  League of Legends slaví letos 11. výročí. Přestože má tento titul na narozeninovém dortu již dost svíček, početná skupina hráčů na něj nedá dopustit. A to je pravděpodobně důvod, proč si společnost Oppo přichystala limitovanou verzi smartphonu věnovaného právě této hře.

nahoru