Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička

Mobily a tablety

 • Test: Jak fotí Apple iPhone 12?

  autor: Saša Ševčík

  Nové iPhony 12 se slůvkem Pro v názvu patří podle serveru DxOMark mezi ty nejlepší fotomobily na trhu. Sluší se podotknout, že iPhone 12 by se umístil také tak vysoko, kdyby mu nechyběl teleobjektiv. Právě za tuto absenci totiž kladné body ztratil. Co tedy od levnější dvanáctky můžete čekat?

 • Recenze: Apple iPhone 12 Pro – královský smartphone

  autor: Saša Ševčík

  K tomu nejlepšímu, co Apple přinesl v letošním roce na trh, patří bezesporu iPhone 12 Pro. Jde o vrcholnou edici, která cílí na náročné uživatele. V čem se tento královský smartphone liší od základní dvanáctky, a vyplatí se připlatit?

 • Recenze: Apple iPhone 12 – zrodil se nový bestseller?

  autor: Saša Ševčík

  Společnost Apple letos uvedla na trh vůbec poprvé hned čtyři nové iPhony. Díky atraktivnější cenovce se očekává, že nejpopulárnějším z novinek bude iPhone 12. A právě tomu se dnes podíváme detailně na zoubek, aby případní zájemci věděli, co od něj čekat.

 • Další dva iPhony 12 míří do prodeje, nabídka je konečně kompletní

  autor: Stanislav Holý

  Úderem 14. hodiny se v Česku začaly oficiálně prodávat v rámci předobjednávky dva nové jablečné telefony – iPhony 12 mini a 12 Pro. Nabídka nejnovějších chytrých telefonů od společnosti Apple je tak již nyní kompletní.

 • Apple iPhone 12 Pro a 12 Pro Max – stvořen pro nejnáročnější uživatele

  autor: Saša Ševčík

  Na ty nejnáročnější uživatele cílí dva nové chytré telefony od společnosti Apple – iPhone 12 Pro a iPhone 12 Pro Max. Jak již názvy napovídají, každá z novinek nabízí podobně jako u předchůdců jinou velikost. Co všechno můžeme od dvanáctek čekat?

 • 100% GEEKsměs bez elektroniky
 • Apple iPhone 12 a iPhone 12 mini – pestrobarevný svět

  autor: Saša Ševčík

  Rychlost 5G, nejrychlejší čip A14 Bionic, OLED displej od okraje k okraji či Ceramic Shield se čtyřikrát větší odolností při pádu. To jsou jen některá lákadla, na které lákají chytré telefony řady Apple iPhone 12, pro případné zájemce jsou k dispozici ve dvou velikostech.

 • Pořiďte si libovolný telefon Samsung a získejte slevu 1.100 Kč na Galaxy Watch4

  autor: Miroslav Václavík

  Dnešním dnem startuje akce, díky níž získáte slevu 1.100 Kč na všechny varianty nejnovějších chytrých hodinek od Samsungu. Při nákupu kteréhokoliv z telefonů Samsung totiž získáte unikátní slevový kód, který lze při nákupu Galaxy Watch4 a Galaxy Watch4 Classic využít.

 • Jak vybrat tablet

  autor: Ondřej Koch

  Pokud aktuálně přemýšlíte o nákupu tabletu pro domácí zábavu, použití ve škole nebo při práci, jste na správném místě. Poradíme vám, jak vybrat zařízení ideální právě pro vás.

nahoru