Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička

Mobily a tablety

 • Jak vybrat mobilní telefon

  autor: Miroslav Václavík

  Mobilní telefon je už řadu let pevnou součástí každého z nás – je to střed komunikace, zábavy a odpočinku. Trávíme s ním dlouhé hodiny denně, o to důležitější je tak volba toho pravého přesně podle představ. Jak vybrat mobil?

 • Tohle je nejvzácnější iPhone 13. Cenu raději vědět nechtějte

  autor: Saša Ševčík

  Známý ruský úpravce Caviar se tentokrát opravdu vytáhnul, představil novou úpravu nejnovějších iPhonů 13 s úlomkem zubu starým 80 milionů let. Podle společnosti má jít o „nejvzácnější provedení“ na světě.  

 • Recenze: Realme GT Neo 2 – vstupenka mezi elitu

  autor: Petr Kirs

  Přezdívají mu zabiják vlajkových lodí. Řeč je o smartphonu Realme GT Neo 2, který se před Vánocemi zabydlel na pultech tuzemských obchodů. Co od něj můžeme čekat v praxi?

 • Jak vybrat iPhone?

  autor: Miroslav Václavík

  Na trhu je aktuálně celý zástup iPhonů, a mnoho lidí při nákupu tápe, který z chytrých telefonů od Applu zvolit. Navíc každý rok přichází nová řada, rozhodování je tak ještě složitější. Jaký model je pro mě ideální? Které funkce ten či onen model nabízí? A co velikost displeje, vejde se mi telefon pohodlně do ruky? V našem rádci se vám pokusíme ukázat, jaké iPhony jsou aktuálně v nabídce, v čem spočívají jejich hlavní výhody a pro koho se nejlépe hodí.

 • Honor vstává z mrtvých. Nové padesátky nabídnou i služby Googlu

  autor: Karel Dvořák

  Už na konci října by měly na evropský trh zamířit nové chytré telefony značky Honor. Všechny tři představené novinky padesátkové série přitom nabídnou operační systém Android 11 s grafickou nadstavbou Magic UI 4.2, a tedy plnohodnotné služby Googlu.

 • 100% GEEKsměs bez elektroniky
 • Zabezpečení a spolehlivost počítačů pod taktovkou Windows 11

  autor: Saša Ševčík

  Rychlý start, spolehlivé zabezpečené a elegantní design – to jsou hlavní lákadla moderních zařízení s operačním systémem Windows 10 Pro. Patrně i díky tomu je platforma od společnosti Microsoft tím vůbec nejrozšířenějším řešením na celém světě. A jedenáctky chtějí tento trend potvrdit.

 • Velký přehled novinek ve Windows 11

  autor: Saša Ševčík

  Dnes nastal očekávaný den D. Společnost Microsoft vydala svůj očekávaný operační systém Windows 11. Ten přináší celou řadu novinek a vylepšení. Co všechno od něj můžete čekat?

 • Vypadá jako vajíčko. Nejšílenější smartphone zamíří do výroby

  autor: Petr Kirs

  Připadají vám moderní smartphony příliš hranaté a jejich design natolik podobný, že nedokážete odlišit jeden model od druhého? Pak by vás možná mohl zaujmout naprostý unikát – oválný smartphone s kulatým displejem zvaný Cyrcle Phone 2.0.

 • Ve stínu iPhonů 13: Apple láká na dva nové iPady

  autor: Karel Dvořák

  Média jsou přeplněna informacemi o nových iPhonech s číslovkou 13 v názvu, které se začaly v pátek prodávat. Vedle nich se ale na pultech obchodů zabydlely také hned dva nové iPady, a i ty mají rozhodně co nabídnout.

 • Nové iPhony 13 jsou venku. Co všechno umí?

  autor: Karel Dvořák

  Dnes se začaly oficiálně prodávat nové iPhony s číslovkou 13 v názvu. Případní zájemci mohou vybírat mezi čtyřmi různými modely, které se od sebe liší velikostí i výkonem – platí to především pro verze řady 13 Pro, které lákají na ještě rychlejší grafiku.

nahoru