Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička

Mobily a tablety

 • Poběží vám Windows 11? Zkuste nový nástroj

  autor: Saša Ševčík

  Společnost Microsoft vydala očekávaný nástroj PC Health Check, díky kterému si může kdokoliv ověřit, zda na jeho sestavě poběží operační systém Windows 11. Ten by si měl odbýt premiéru již přespříští týden.

 • iPhony dostaly nové vychytávky, Apple vydal iOS 15

  autor: Saša Ševčík

  Společnost Apple vydala po více než čtvrt roce testování novou verzi svého operačního systému pro chytré telefony iPhone, nese pořadové číslo 15 a přináší celou řadu zajímavých novinek. Jaká vylepšení jsou nejzajímavější?

 • Záplava novinek od Applu. Přivítejte iPhone 13, nové iPady i Apple Watch

  autor: Stanislav Holý

  Pořádnou nálož novinek si pro nás dnes večer připravila společnost Apple. Ukázala čtyři nové iPhony s číslovkou 13 v názvu, dva iPady a další generaci chytrých hodinek Apple Watch. Podívejte se s námi, co novinky umí.

 • Představí se nový iPhone? Apple odhalí příští týden novinky

  autor: Petr Kirs

  Společnost Apple dnes oficiálně oznámila konání své pravidelné podzimní akce, na které bude odhalovat novinky pro vánoční sezónu. Fanoušci přístrojů s logem nakousnutého jablka se dočkají již příští týden.

 • Systém Windows 11 vyjde v říjnu. Letos se ale všichni nedočkají

  autor: Saša Ševčík

  Společnost Microsoft oficiálně potvrdila, že nový operační systém Windows 11 bude k dispozici od příštího měsíce, konkrétně od úterý 5. října. Ti, co na něj budou chtít přejít zadarmo, si ale patrně počkají déle.

 • 100% GEEKsměs bez elektroniky
 • Geek zprovoznil Windows 11 na šest let starém smartphonu

  autor: Stanislav Holý

  V souvislosti s Windows 11 se často mluví o nárůstu hardwarových nároků, kvůli čemuž si bude muset řada lidí pořídit nové počítače. Geek Gustave Monce však nyní ukázal, že jedenáctky mohou běhat klidně i na šest let starém smartphonu.

 • HTC ještě neřeklo poslední slovo, chce zaujmout novým mobilem

  autor: Petr Kirs

  Společnost HTC patřila před více než dekádou mezi nejpopulárnější výrobce chytrých telefonů na světě, v posledních letech ale o ni slyšíme nejčastěji v souvislosti s helmami pro virtuální realitu. Nyní se to ale HTC snaží změnit.

 • Božský režim bude součástí Windows 11

  autor: Saša Ševčík

  Operační systém Windows 11 ještě oficiálně ani nevyšel, přesto se nejrůznější testeři předhánějí, kdo o něm nabídne zajímavější informace o této novince. Server Tom’s Guide například nyní upozornil, že nedílnou součástí jedenáctek bude Božský režim.

 • Na cenu nehleďte! Skládačky od Samsungu se převléknou do luxusu

  autor: Stanislav Holý

  Luxusní úpravce chytrých telefonů Caviar si vzal tentokráte na mušku dvě nové skládačky s ohebnými displeji od společnosti Samsung. Do luxusních modelů oblékl nejen prémiový Galaxy Z Fold3, ale také cenově dostupnější Z Flip3.

 • Recenze: Oppo Reno 5Z – sázka na líbivý vzhled

  autor: Petr Kirs

  Smartphone Reno 5Z patří k těm nejlíbivějším smartphonům střední třídy, které je možné v současnosti zakoupit. To ale nejsou jediná lákadla tohoto chytrého telefonu…

nahoru