Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička

Mobily a tablety

 • Systém Windows 11 vyjde v říjnu. Letos se ale všichni nedočkají

  autor: Saša Ševčík

  Společnost Microsoft oficiálně potvrdila, že nový operační systém Windows 11 bude k dispozici od příštího měsíce, konkrétně od úterý 5. října. Ti, co na něj budou chtít přejít zadarmo, si ale patrně počkají déle.

 • Geek zprovoznil Windows 11 na šest let starém smartphonu

  autor: Stanislav Holý

  V souvislosti s Windows 11 se často mluví o nárůstu hardwarových nároků, kvůli čemuž si bude muset řada lidí pořídit nové počítače. Geek Gustave Monce však nyní ukázal, že jedenáctky mohou běhat klidně i na šest let starém smartphonu.

 • HTC ještě neřeklo poslední slovo, chce zaujmout novým mobilem

  autor: Petr Kirs

  Společnost HTC patřila před více než dekádou mezi nejpopulárnější výrobce chytrých telefonů na světě, v posledních letech ale o ni slyšíme nejčastěji v souvislosti s helmami pro virtuální realitu. Nyní se to ale HTC snaží změnit.

 • Božský režim bude součástí Windows 11

  autor: Saša Ševčík

  Operační systém Windows 11 ještě oficiálně ani nevyšel, přesto se nejrůznější testeři předhánějí, kdo o něm nabídne zajímavější informace o této novince. Server Tom’s Guide například nyní upozornil, že nedílnou součástí jedenáctek bude Božský režim.

 • Na cenu nehleďte! Skládačky od Samsungu se převléknou do luxusu

  autor: Stanislav Holý

  Luxusní úpravce chytrých telefonů Caviar si vzal tentokráte na mušku dvě nové skládačky s ohebnými displeji od společnosti Samsung. Do luxusních modelů oblékl nejen prémiový Galaxy Z Fold3, ale také cenově dostupnější Z Flip3.

 • 100% GEEKsměs bez elektroniky
 • Recenze: Oppo Reno 5Z – sázka na líbivý vzhled

  autor: Petr Kirs

  Smartphone Reno 5Z patří k těm nejlíbivějším smartphonům střední třídy, které je možné v současnosti zakoupit. To ale nejsou jediná lákadla tohoto chytrého telefonu…

 • Budoucnost patří skládacím mobilům. Samsung odhalil hromadu novinek

  autor: Stanislav Holý

  Dvoje chytré hodinky, dva skládací smartphony s ohebným displejem a v neposlední řadě také nové bezdrátové špunty. Společnost Samsung na dnešní tiskovce odhalila celou řadu zajímavých novinek.

 • Vznikne antivirový gigant. NortonLifeLock kupuje český Avast

  autor: Stanislav Holý

  Poskytovat služby více než 500 milionům uživatelům, a to včetně téměř 40 milionů platících zákazníků, bude nový antivirový gigant. Řeč je o společnosti NortonLifeLock, která oficiálně oznámila, že kupuje český Avast.

 • Pozor na testovací verze, Windows 11 láká i počítačové piráty

  autor: Saša Ševčík

  Před měsícem uvolnila společnost Microsoft ke stažení první testovací verzi Windows 11. Přestože té finální se dočkáme až na konci roku, již nyní zaujaly jedenáctky počítačové piráty. Ti pod názvem „Windows 11“ často šíří škodlivé kódy.

 • Recenze: TCL 20SE – překvapení z nejlevnějších řad

  autor: Stanislav Holý

  Velký displej, relativně solidní výkon, schopné fotoaparáty či stereofonní reproduktory. Ne, řeč není o nějaké nové vlajkové lodi za desítky tisíc, ale překvapivě o smartphonu TCL 20SE, který útočí na konkurenci velmi atraktivní cenovkou.

nahoru