Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička

monitor

 • Stylovka s brilantním obrazem. Vyzkoušeli jsme monitor Dell S2723HC

  Monitory od Dellu jsou velmi oblíbené ve firmách pro své nepopiratelné kvality, a je úplně jedno, zda se bavíme o kvalitě zobrazení či špičkové ergonomii. Model Dell S2723HC nicméně ukazuje, že panely tohoto výrobce mají daleko širší uplatnění a líbivý vzhled.

 • Ergonomický král cílí na profesionály. Testujeme monitor Dell P2722HE

  Cílí na profesionály, kteří tráví před obrazovkou dlouhé hodiny každý den. Právě proto nalezneme v jeho označení písmenko P. Řeč je o monitoru Dell P2722HE, který si dnes důkladně proklepneme.

 • Jak na blikání monitoru, pruhy nebo rozmazané písmo

  Nebojte se, všechno jde vyřešit. V tomto článku se dozvíte několik tipů, jak odstranit nejčastější problémy s obrazovkou – blikání monitoru, ale také pruhy na monitoru, zhasínání monitoru, zrnění monitoru nebo rozmazané písmo na monitoru.

 • Jak otočit obrazovku, upravit jas a další tipy

  Otočil se vám obraz monitoru a nevíte, co s tím? Nebo naopak potřebujete pro svou práci dát monitor na výšku? Poradíme vám, jak otočit obrazovku snadno a rychle.

 • Dva monitory – Zapojení, nastavení a vše ostatní

  Ať už jste profesionálním grafikem, datovým analytikem nebo jen pracujete s více okny, druhý monitor vám umožní zvýšit produktivitu až o desítky procent. Místo nekonečného přizpůsobování oken a přepínání mezi nimi se totiž konečně budete moci soustředit na samotné úkoly, které dokončíte o to rychleji a pohodlněji.

 • 100% GEEKsměs bez elektroniky
 • Nastavení monitoru (NÁVOD)

  Příliš jasný displej, nedostatečný kontrast nebo vybledlé barvy. S tím vším se lze u monitorů běžně setkat, přičemž nápravu těchto neduhů mají v rukou samotní uživatelé. Před monitorem současně trávíme více času než kdykoliv předtím a o významu jeho správného nastavení tak nelze v nejmenším pochybovat. V následujícím článku si proto ukážeme, jak nastavit jednotlivé parametry a jak díky tomu dosáhnout té nejlepší uživatelské zkušenosti.

 • Jak na kalibraci monitoru

  Barvy, jas či vyvážení bílé. To vše výrobci nastavují jen na přibližné hodnoty, v důsledku čehož není obsah zobrazován správně. Jediné řešení spočívá v kalibraci, kterou lze realizovat hned několika způsoby. V následujícím článku si proces kalibrace náležitě popíšeme, podíváme se na různé metody a povíme si, který postup je nejvhodnější zrovna pro vás. 

 • Jak vybrat monitor

  Ať už monitor užíváme k práci nebo zábavě, jeho konkrétní parametry mají zásadní vliv na naši uživatelskou zkušenost. Výběr správného monitoru přesto zůstává nelehkým úkolem a nelze se proto divit, že uživatelé často vyhledávají hesla „jak vybrat monitor k PC“ nebo „jak vybrat monitor k notebooku“. V tomto průvodci si proto představíme nejdůležitější specifikace, které je při volbě nového monitoru třeba znát.

 • Jak vybrat nejlepší herní monitor pro majitele grafik GeForce?

  Máte celkem nabušenou herní sestavu a chcete si užít hraní her s ještě lepší grafikou? Tak nezapomeňte na pořádný monitor! V tomto článku se dozvíte, jak vybrat nejlepší monitor pro majitele grafik GeForce.

 • Dell stvořil dokonalé monitory na konferenční hovory

  Od počátku pandemie covidu se v řadě zaměstnání změnily způsoby, jak se komunikuje v rámci firmy. Jednou z největších změn je bezesporu přechod ke konferenčním hovorů, s čímž nyní Dell dokonale pomáhá.

100% GEEKsměs bez elektroniky 100% GEEKsměs bez elektroniky
nahoru