Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se

monitor

 • CES 2020: Nová éra hraní. Na světě je první 360Hz monitor

  autor: Petr Kirs

  Veletrh CES oficiálně odstartoval a výrobci na nás začali chrlit jednu novinku za druhou. Například Asus a Nvidia společně ukázali první 360Hz progamingový monitor na světě, který má být údajně až šestkrát rychlejší než tradiční monitory.

 • Recenze: Samsung 27RG50 – herní rychlík

  autor: Karel Dvořák

  Obnovovací frekvence 240 Hz, zakřivená obrazovka či podpora technologie Nvidia G-SYNC. To jsou jen některá lákadla, která je možná vyčíst z parametrů monitoru Samsung 27RG50. Jak dobrý bude ale tento panel ve skutečnosti? Odpověď budeme hledat v dnešní recenzi.

 • Vybíráme monitor pro sestavu s grafickou kartou Radeon

  autor: Petr Kirs

  Na co myslet při výběhu herního monitoru? Roli hrají nejenom parametry, ale také použitá grafická karta, což bude pro některé uživatele překvapivé. V řádcích níže si ukážeme, na co dávat pozor při výběru monitoru pro majitele grafických karet s jádry AMD.

 • NVIDIA G-Sync: souhra grafiky a monitoru pro plynulé hraní

  autor: Saša Ševčík

  Nejmodernější grafické karty mají výkonu na rozdávání, což ale nutně ještě neznamená, že obraz bude při hraní skutečně plynulý. Právě proto existuje technologie NVIDIA G-Sync, která se stará o souhru grafiky a monitoru.

 • Jak vybrat nejlepší herní monitor pro majitele grafik GeForce?

  autor: Petr Kirs

  Na trhu jsou stovky různých monitorů. Zatímco některé modely se hodí do kanceláře, jiné zase ocení profesionální fotografové či grafičtí editoři. Specifické nároky mají samozřejmě i hráči a dnes se společně podíváme, na co dávat při výběru gamingových monitorů pozor. Zaměříme se přitom na technologii G-Sync a grafické karty GeForce od společnosti NVIDIA.

 • Recenze: Samsung C27FG73 – zrozen pro hry

  autor: Petr Kirs

  Samsung C27FG73 má ambice usídlit se na stole zapálených počítačových hráčů. Jde o špičkový zakřivený panel, který staví na technologii QLED. Vedle toho láká tento model také na odezvu 1 ms a obnovovací frekvenci 144 Hz.

 • Recenze: AOC G2590PX – zrozen pro hráče

  autor: Petr Kirs

  Především atraktivní cenou se snaží zaujmout herní monitor AOC G2590PX, aktuálně totiž patří k nejlevnějším gamingovým panelům s obnovovací frekvencí 144 Hz. To však není jediná přednost testovaného kousku, láká také na prémiovou ergonomii.

 • MSI vyrobilo první zakřivenou počítačovou skříň na světě

  autor: Petr Kirs

  Výrobci se již delší dobu snaží zaujmout zakřivenými monitory, jejichž přednosti jsou nepopiratelné. Společnost MSI se však rozhodla v zakřiveném designu vyhotovit také počítačovou skříň. A je vůbec první na světě, kdo něco takového zkusil.

 • Samsung R590 - 4K s výrazným prohnutím

  Samsung nabízí kvalitní prohnuté displeje od roku 2015, takže pokud hledáte obraz, který vaše zorné pole obejme jako plátno v Imaxu, nemůžete se splést ani s dalším kouskem od renomovaného výrobce. Nese označení R590 a najdete jej u nás.

 • Recenze: Samsung S32R750 – ergonomický král

  autor: Karel Dvořák

  Velký a přitom kompaktní – tak by se dal ve zkratce charakterizovat monitor Samsung S32R750, který si dnes důkladně proklepneme. Navzdory tomu, že má tato designová novinka velkou 32palcovou obrazovku, zabere na stole minimum místa.

nahoru