Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se

monitor

 • GEEK tip: Zakřivený pohled na hry s monitorem Gigabyte G32QC

  autor: Saša Ševčík

  Nabídka zakřivených monitorů se neustále rozšiřuje, obzvláště to platí o modelech zaměřených na hráče. Jedním z nich je novinka letošního léta zvaná Gigabyte G32QC. Co všechno mohou hráči od tohoto herního panelu čekat si ukážeme v dnešním GEEK tipu.

 • Recenze: Samsung Odyssey G9 – zakřivený obr s herními geny

  autor: Saša Ševčík

  Zakřivení 1000R, úhlopříčka 49 palců, vysoká obnovovací frekvence 240 Hz a podpora standardu G-Sync. To jsou jen některá lákadla herního monitoru, který představuje to nejlepší, co je možné od společnosti Samsung zakoupit. Co od této novinky můžeme očekávat v praxi?

 • Recenze: Samsung Odyssey G7 – ergonomický král s herními geny

  autor: Petr Kirs

  Prohnutá obrazovka, QHD rozlišení, 240Hz obnovovací frekvence, odezva 1ms, kompatibilita s G-Sync či bezchybná ergonomie. To jsou jen některá lákadla monitoru Samsung Odyssey G7. Najdou se i chyby? To budeme zjišťovat v dnešní recenzi.

 • GEEK tip: Filmy i hry na monitoru BenQ EW3280U

  autor: Karel Dvořák

  Jedním z nejnovějších monitorů na tuzemském trhu je BenQ EW3280U. A rozhodně stojí za pozornost, neboť jde o ideálního parťáka při práci i zábavě. Právě proto se mu dnes podíváme na zoubek trochu blíže.

 • Zrozen pro hráče. Samsung uvedl zakřivený monitor Odyssey G7

  autor: Stanislav Holý

  Zajímavou novinku pro hráče si připravila při pondělku společnost Samsung – herní monitor Odyssey G7. Ten láká na zakřivenou obrazovku, rychlou obnovovací frekvenci, technologii QLED a v neposlední řadě také na vysoké rozlišení 2K.

 • CES 2020: Nová éra hraní. Na světě je první 360Hz monitor

  autor: Petr Kirs

  Veletrh CES oficiálně odstartoval a výrobci na nás začali chrlit jednu novinku za druhou. Například Asus a Nvidia společně ukázali první 360Hz progamingový monitor na světě, který má být údajně až šestkrát rychlejší než tradiční monitory.

 • Recenze: Samsung 27RG50 – herní rychlík

  autor: Karel Dvořák

  Obnovovací frekvence 240 Hz, zakřivená obrazovka či podpora technologie Nvidia G-SYNC. To jsou jen některá lákadla, která je možná vyčíst z parametrů monitoru Samsung 27RG50. Jak dobrý bude ale tento panel ve skutečnosti? Odpověď budeme hledat v dnešní recenzi.

 • Vybíráme monitor pro sestavu s grafickou kartou Radeon

  autor: Petr Kirs

  Na co myslet při výběhu herního monitoru? Roli hrají nejenom parametry, ale také použitá grafická karta, což bude pro některé uživatele překvapivé. V řádcích níže si ukážeme, na co dávat pozor při výběru monitoru pro majitele grafických karet s jádry AMD.

 • NVIDIA G-Sync: souhra grafiky a monitoru pro plynulé hraní

  autor: Saša Ševčík

  Nejmodernější grafické karty mají výkonu na rozdávání, což ale nutně ještě neznamená, že obraz bude při hraní skutečně plynulý. Právě proto existuje technologie NVIDIA G-Sync, která se stará o souhru grafiky a monitoru.

 • Jak vybrat nejlepší herní monitor pro majitele grafik GeForce?

  autor: Petr Kirs

  Na trhu jsou stovky různých monitorů. Zatímco některé modely se hodí do kanceláře, jiné zase ocení profesionální fotografové či grafičtí editoři. Specifické nároky mají samozřejmě i hráči a dnes se společně podíváme, na co dávat při výběru gamingových monitorů pozor. Zaměříme se přitom na technologii G-Sync a grafické karty GeForce od společnosti NVIDIA.

nahoru