Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička
MSI přichází s elegantními monitory pro zdravé pracovní prostředí

MSI přichází s elegantními monitory pro zdravé pracovní prostředí

Produktové tipy
MSI Modern MD241P Ultramarine - LED monitor 23,8"_1823849452
MSI Modern MD241P Ultramarine - LED monitor 23,8"
Produkt není určen k prodeji.
MSI Modern MD241P - LED monitor 23,8"_1202906391
MSI Modern MD241P - LED monitor 23,8"
2 719 Kč 3 290 Kč
MSI Modern MD271PW - LED monitor 27"_1116748318
MSI Modern MD271PW - LED monitor 27"
Produkt není určen k prodeji.
MSI Modern MD271CPW - LED monitor 27"_1958971268
MSI Modern MD271CPW - LED monitor 27"
Produkt není určen k prodeji.
MSI Modern MD271QPW - LED monitor 27"_433839715
MSI Modern MD271QPW - LED monitor 27"
Produkt není určen k prodeji.

Naprostá většina pracovních pozic se bez monitoru už roky neobejde, je proto nutné pečovat nejen o příjemné a funkční prostředí, ale hlavně o své zdraví. MSI s řadou Modern právě tímto směrem cílí.

Elegance, minimalismus a zdraví

Ať už hledáte ideální monitor do své kanceláře, nebo vybavujete pracovní koutek na home office, je nutné klást patřičný důraz na klíčové hodnoty. Patří mezi ně pochopitelně ideální technické vlastnosti monitoru, vkusné a elegantní provedení a v neposlední řadě i péče o vlastní zdraví. Vše najdete v nejnovějších produktech společnosti MSI, mezi které patří i řada Modern.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Zdravé oči pro lepší výkon i pohodlí

Vzhledem k tomu, že do monitoru každý z nás kouká většinu dne, aby následně odpočíval u oblíbeného seriálu nebo videohry, je péče o zdravé oči o to důležitější. Jen málokdy mají oči prostor na opravdový odpočinek, i během komunikace s dalšími lidmi přes smartphone koukáme do displeje. MSI však vybavil své monitory funkcí Eye Care, která slouží jako ochrana před únavou. Díky tomu nejenže prodloužíte dobu, během níž se můžete na svou práci plnohodnotně soustředit, ale nebudete nuceni hledat alternativu k následné volnočasové aktivitě.

Co Eye Care dokáže?

Je mnoho bodů, na které se společnost MSI během vývoje soustředila, každý přitom hraje důležitou roli v celkovém výsledku. Co tedy Eye Care přesně řeší?

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Modré světlo a ochrana cirkadiánního rytmu

Jistě jste už slyšeli o škodlivosti modrého světla na optimální spánek. Modré světlo člověka udržuje v bdělosti, jelikož jde o hlavní část spektra, kterou v přírodě získáváme během dne z přímého slunečního světla. Jakmile se však chystáme ke spánku a dostaneme se k modrému světlu, tělo nepřestane vyplavovat hormony pro bdělost – a tím pádem vznikají problémy se spánkem a s pocitem nedostatečného odpočinku.

Právě s tím nové monitory Modern pomhají, režim modrého světla filtruje vystavení škodlivé části spektra a zvyšuje pohodlí při sledování a následném odpočinku. Díky používání monitoru MSI minimalizujete případné poruchy spánku způsobené právě modrým světlem.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Anti-Flicker proti blikání obrazovky

Jednou z hlavních příčin únavy očí je blikání obrazovky. Jde o tak rychlé blikání, že si ho člověk ani neuvědomuje, ale oči s ním neustále podvědomě bojují. Monitory nové řady jsou tak vybaveny technologií Antli-Flicker, která slouží k minimalizaci nežádoucího blikání, jež vede k celkové únavě.

Anti-Glare pro menší oslnění

Jakmile se zbavíme přebytečného množství modrého světla a škodlivého blikání, zbývá ještě jeden nepřítel k poražení – oslnění. Výsledky studií naznačují, že právě technologie proti oslnění snižují výskyt problémů, mezi které patří suchost a únava očí, bolest hlavy a další. Proto ani zde nechybí technologie Anti-Glare, která zajišťuje pohodlí jak při práci, tak třeba při sledování filmů nebo surfování po internetu.

Špičkový IPS panel

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Pokud při práci musíte často přejíždět po obrazovce, oči se logicky unaví rychleji. O to horší pak je situace, když při sledování okrajů dochází ke zkreslení či ztrátě kontrastu. Právě to řeší špičkový IPS displej, kterými jsou monitory Modern osazeny. Díky tomu můžete pracovat, sledovat seriály či hrát hry v maximálním možném pohodlí, jež se přímo přenáší i na pohodlí vašich očí.

Ergonomie na nejvyšší úrovni

Nejenom oči však při dlouhých hodinách práce přicházejí k újmě, člověk nesmí zapomínat ani na správné držení těla. Podle potřeby vycházející z vlastní výšky, velikosti stolu nebo nastavení kancelářské židle tak můžete monitory Modern nastavovat do nejmenších detailů. Zvolte si ideální výšku, natočení nebo náklon, abyste získali maximální pohodlí nejen pro své oči, ale i pro svá záda.

Ultramarine, když nemáte rádi šedé myši

Monitor MSI Modern MD241P Ultramarine vás na první pohled zaujme nejenom skvělou výbavou a výše popsanými technologiemi pro ochranu zdraví a zvýšení pohodlí, ale i svou nádhernou ultramarínovou modří. Jestliže své pracovní místo chcete vybavit nejen kvalitně, ale i nevšedně, právě tento model zvládne naplnit všechny požadavky.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

O dokonalý obraz se postará IPS panel s úhlopříčkou 23,8“, jemné FullHD rozlišení se pak postarají o jasný a ostrý obraz. Obnovovací frekvence 75 Hz zajistí nevídanou plynulost, díky odezvě 5 ms pak získáte skvělého parťáka bez zbytečných prodlev při používání. Monitor má v sobě zabudované i dva reproduktory, jež se starají o perfektní zvuk – jde o ideální doplněk nejen pro sledování filmů, ale třeba pro komunikaci s kolegy během videohovorů.

Co vše najdeme v nabídce MSI Modern?

Seznam skvělých a elegantních monitorů řady Modern je však mnohem delší. V nabídce naleznete černou variantu výše zmíněného modelu MSI Modern MD241P. Dále se můžete spolehnout na větší modely s 27“ úhlopříčkou a VA panely pro unikátní kontrast a podání černé, sem spadá černá varianta MSI Modern MD271P a bílá verze MSI Modern MD271PW.

Jestliže však dáváte přednost IPS technologii, která se může pochlubit právě úžasnými pozorovacími úhly bez ztráty kvality obrazu, jsou i pro vás v nabídce dva 27“ modely, konkrétně černý MSI Modern MD271QP a bílý MSI Modern MD271QPW.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Pokud pak patříme mezi milovníky pohlcujících zážitků, máme pro vás připraveny i dvě verze zahnutého monitoru. Úhlopříčka 27“, FullHD rozlišení, odezva 4 ms, bezrámečkový design a zakřivení 1500R – to vše nejdete u černé varianty modelu MSI Modern MD271CP, případně u bílé verze MSI Modern MD271CPW.

Ať už každopádně sáhnete po kterémkoliv z kompletní nabídky nových modelů MSI Modern, získáte kromě skvělého pracovního nástroje i produkt, jenž nezapomíná na vaše zdraví.

 

100% GEEKsměs bez elektroniky 100% GEEKsměs bez elektroniky
nahoru