Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Na sport i do společnosti. Hodinky Huawei Watch GT se povedly Produktové tipy
Huawei Watch GT Classic, stříbrná  + Při nákupu nad 500 Kč Kuki TV na 2 měsíce zdarma vč. seriálů v hodnotě 930 Kč
Huawei Watch GT Classic, stříbrná
4 950 Kč 5 990 Kč
Huawei Watch GT Sport, černá  + Při nákupu nad 500 Kč Kuki TV na 2 měsíce zdarma vč. seriálů v hodnotě 930 Kč
Huawei Watch GT Sport, černá
4 710 Kč 5 699 Kč

Na sport i do společnosti. Hodinky Huawei Watch GT se povedly

Dlouchá výdrž, líbivý vzhled a hromada užitečných funkcí. Tak by se daly ve zkratce charakterizovat nové chytré hodinky Huawei Watch GT, které se rozhodně povedly. Na výběr jsou přitom dvě různá provedení.

Společnost Huawei se proslavila především výrobou chytrých telefonů, již nějakou dobu se nicméně tento podnik zabývá nositelnou elektronikou. Nejnovějším přírůstkem do tohoto segmentu jsou chytré hodinky Watch GT, které je v našem obchodě možné zakoupit ve dvou různých provedeních. Verze s přídomkem Classic působí elegantně a luxusně, Sport zase cílí na aktivnější jedince. Jde nicméně především o designové ztvárnění, nabízenými funkcemi jsou obě novinky totožné.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Huawei Watch GT 

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Nechybí funkce sledování spánku

 

Osobní trenér na zápěstí

A co tedy umí? Watch GT nabídnou kruhový displej s technologií AMOLED a úhlopříčkou 1,39 palce. Tělo hodinek je zhotoveno z nerezové oceli, kterou doplňuje keramická luneta. Mimochodem hodinky jsou na poměry konkurenčních chytrých modelů až překvapivě tenké – v pase mají pouze 10,6 mm. Výrazně se ztenčily také rámečky okolo dotykové obrazovky, díky čemuž se přístroj více podobá klasickým ručičkovým hodinkám.

Proti předchozí generaci toho nabízí novinka o hodně více. Místo Watch OS od Googlu láká na vlastní softwarovou platformu, která je velmi přehledná a intuitivní. Watch GT zvládnou koučovat uživatele v běžeckých kurzech. V reálném čase dostanete podrobná instruktážní školení, i zpětnou vazbu pro dosažení maximálních výsledků. Vybrat si můžete i z několika outdoorových a indolových režimů.

Konkrétně jsou k dispozici tři režimy. Plavecký režim, který nabízí rozpoznání stylu a poskytnutí přesných výsledků. Pěší turistika zase využívá barometr, kompas a výškoměr pro vysokohorskou turistiku a 3D zobrazení tras. Třetím režimem je profesionální cyklistika, která nabízí měření spálených kalorií, srdeční frekvence, zdolané vzdálenosti, rychlosti, akumulačního lezení i pádu.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Hodinky jsou vhodné pro turistiku...

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

...cyklistiku...

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

...i na plavání

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Ukázka různých režimů cvičení

 

Výdrž? Naprostý rekordman

Jde navíc o vůbec první hodinky, které jsou vybaveny architekturou s dvojitými čipy. Díky tomu poskočila výdrž na dva týdny reálného používání, a to se zapnutým monitorováním srdečního tepu a režimem cvičení po dobu 90 minut týdně. Výdrž může být dokonce až 30 dní, pokud budete přijímat zprávy a hovory, ale monitorování srdečního tepu bude vypnuté. I při maximálním vytížení by výdrž neměla klesnout pod jeden den, na poměry moderních hodinek jde tak o jasného rekordmana.

Samozřejmostí je u modelu Watch GT odolnost proti vodě do 5 ATM, stejně jako podpora GPS, GLONASS, Beidou i Galileo pro co nejlepší přesnost určení polohy. Nechybí ani pokročilé funkce, jako je sledování kvality spánku či monitorování srdečního tepu. To by navíc mělo být velmi přesné díky technologii Huawei TruSeen 3.0.

To chci

Názory ostatních Geeků

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze.

Máš něco na srdci?

Nahoru