Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička
Na tohle jsme čekali! Matrix 4 vypadá v prvním traileru skvěle

Na tohle jsme čekali! Matrix 4 vypadá v prvním traileru skvěle

Události

Konec napínání, studio Warner Bros. ve čtvrtek konečně odhalilo avizovaný trailer z očekávaného čtvrtého dílu sci-fi ságy Matrix. Čtyřka vypadá velmi povedeně, nechybí hlavní protagonisté ani známá symbolika s modrou a červenou pilulkou.

V prvním traileru vidíme opětovné setkání Nea a Trinity, které znovu ztvární Keanu Reeves a Carrie-Anne Moss. V ukázce se představil také terapeut Nea, kterého si zahraje Patrick Harris. Postavu připomínající Morphea pak ztvární Yahya Abdul-Mateen II.

První trailer k filmu The Matrix: Resurrections

 

Hudebním fandům neunikne zajisté ani to, že trailer doprovází skladba kapely Jefferson Airplane. Uvedení Matrixu Resurrections je plánováno na 22. prosince. V tento den by údajně měl jít snímek nejen do kin, ale také rovnou na streamovací službu HBO Max.

Z ukázky je patrné, že čtyřka nebude restartem série – spíše půjde o regulérní pokračování. Keanu Reeves, který se opět ujme role Nea, to koneckonců naznačil již dříve: „Lana Wachowski napsala krásný scénář a úžasný příběh, který ve mně rezonoval. Proto se vracím. Znovu s Lanou pracovat je skvělé a její film má podle mě rozhodně co říct. Je plný důležitých myšlenek, které stojí za vyslechnutí.“

Mělo by jít navíc o první film z celé série, který je natočen digitálně. Dovolíme si také zacitovat pikantnosti z bulvárních plátků – natáčení probíhalo v San Francisku tak divoce, že městský úřad musel řešit hned několik rozhořčených dopisů se stížnostmi lidí bydlících v okolí. Podle všeho se tedy máme na co těšit.

Původně jsme se na YouTubovém kanálu HBO dočkali jen tohoto teaseru

 

Ohodnoť článek:

Názory ostatních Geeků

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze.

Máš něco na srdci?

100% GEEKsměs bez elektroniky 100% GEEKsměs bez elektroniky
nahoru