Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička
Na tohle jsme čekali! Matrix 4 vypadá v prvním traileru skvěle

Na tohle jsme čekali! Matrix 4 vypadá v prvním traileru skvěle

Události
autor: Stanislav Holý

Konec napínání, studio Warner Bros. ve čtvrtek konečně odhalilo avizovaný trailer z očekávaného čtvrtého dílu sci-fi ságy Matrix. Čtyřka vypadá velmi povedeně, nechybí hlavní protagonisté ani známá symbolika s modrou a červenou pilulkou.

V prvním traileru vidíme opětovné setkání Nea a Trinity, které znovu ztvární Keanu Reeves a Carrie-Anne Moss. V ukázce se představil také terapeut Nea, kterého si zahraje Patrick Harris. Postavu připomínající Morphea pak ztvární Yahya Abdul-Mateen II.

První trailer k filmu The Matrix: Resurrections

 

Hudebním fandům neunikne zajisté ani to, že trailer doprovází skladba kapely Jefferson Airplane. Uvedení Matrixu Resurrections je plánováno na 22. prosince. V tento den by údajně měl jít snímek nejen do kin, ale také rovnou na streamovací službu HBO Max.

Z ukázky je patrné, že čtyřka nebude restartem série – spíše půjde o regulérní pokračování. Keanu Reeves, který se opět ujme role Nea, to koneckonců naznačil již dříve: „Lana Wachowski napsala krásný scénář a úžasný příběh, který ve mně rezonoval. Proto se vracím. Znovu s Lanou pracovat je skvělé a její film má podle mě rozhodně co říct. Je plný důležitých myšlenek, které stojí za vyslechnutí.“

Mělo by jít navíc o první film z celé série, který je natočen digitálně. Dovolíme si také zacitovat pikantnosti z bulvárních plátků – natáčení probíhalo v San Francisku tak divoce, že městský úřad musel řešit hned několik rozhořčených dopisů se stížnostmi lidí bydlících v okolí. Podle všeho se tedy máme na co těšit.

Původně jsme se na YouTubovém kanálu HBO dočkali jen tohoto teaseru

 

Názory ostatních Geeků

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze.

Máš něco na srdci?

nahoru