Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička
Nakoukneme do Irska i Paříže. Assassin’s Creed Valhalla odhaluje přídavky

Nakoukneme do Irska i Paříže. Assassin’s Creed Valhalla odhaluje přídavky

Události
Assassin's Creed: Valhalla (PC)_339215370
Assassin's Creed: Valhalla (PC)
Produkt není určen k prodeji.
Assassin's Creed: Valhalla (Xbox ONE)_1626994370
Assassin's Creed: Valhalla (Xbox ONE)
Produkt není určen k prodeji.
Assassin's Creed: Valhalla - Limited Edition (PS4)_94943316
Assassin's Creed: Valhalla - Limited Edition (PS4)
Produkt není určen k prodeji.
Assassin's Creed: Valhalla - Gold Edition (PS4)_1641860329
Assassin's Creed: Valhalla - Gold Edition (PS4)
Produkt není určen k prodeji.
Assassin's Creed: Valhalla - Ultimate Edition (PS4)_2135680727
Assassin's Creed: Valhalla - Ultimate Edition (PS4)
2 478 Kč 2 998 Kč

Vydání titulu Assassin’s Creed Valhalla je na spadnutí, prodejní premiéra je naplánována již na 10. listopadu. Tvůrci nicméně již nyní prozradili, že fanoušci mohou počítat s příběhovými přídavky, výukovým režimem i se spoustou bezplatného obsahu.  

Série Assassin’s Creed hráče baví i díky tomu, že tvůrci o ni pravidelně pečují – jejich práce tedy rozhodně nekončí vydáním hry. A jinak to nebude evidentně ani u titulu Valhalla, který by se měl dočkat spousty následné péče.

Tvůrci ještě před oficiálním vydáním lákají například na season pass, který bude možné pořídit zhruba za tisícovku. Jeho součástí budou dva velké příběhy – Wrath of the Druids a The Siege of Paris. Jak již samotné názvy napovídají, v prvním zmiňovaném se střetneme s Kelty v Irsku, ve druhém pak budeme bojovat v Paříži v největší bitvě ve vikingské historii.

Trailer ke hře Assassin’s Creed Valhalla

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Ukázka ze hry Assassin’s Creed Valhalla

 

Obrovská porce obsahu

Hráči se tak již nyní mohou těšit na obrovskou porci obsahu i obrovský otevřený svět, ve kterém budou moci trávit bez nadsázky stovky herních hodin. A možná ani to nebude stačit, aby viděli skutečně vše, co novinka nabízí – stejně taj to koneckonců bylo i v posledních dílech série Assassin’s Creed.

Tvůrci se nechali také slyšet, že i bez season passu totiž všichni majitelé hry budou průběžně zdarma dostávat nové mise a herní módy. Chybět by přitom neměl ani režim Discovery tour, který bude sloužit v podstatě jako edukativní pomůcka.

Assassin’s Creed Valhalla vyjde 10. listopadu ve verzích pro PC, Xbox One, PlayStation 4. Později se s tímto vikingským dílem počítá pochopitelně také na konzolích nové generace. Za pozornost stojí také speciální akce, v rámci níž můžete získat k SSD diskům Samsung titul Assassin’s Creed Valhalla zadarmo.

Kromě standardní verze se počítá také s vydáním hned třech dalších edic. Zlatá nabídne Season Pass, ultimátní dovolí navíc ještě větší možnosti přizpůsobení přímo ve hře a konečně sběratelská k tomu všemu přidá tematickou figurku.

Assassin's Creed: Valhalla       SSD se hrou zadarmo

 

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Ukázka ze hry Assassin’s Creed Valhalla

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Ukázka ze hry Assassin’s Creed Valhalla

 

Co můžeme čekat? Žádné slitování…

„Jsou to barbaři, kteří vraždí bez špetky citu.“ Tak nás uvádí trailer k titulu Assassin’s Creed Valhalla do celého děje, kde prim budou hrát vikingové. Že je na hodnocení povahy těchto válečníků ještě příliš brzy se ale dozvídáme už po pár desítkách sekund, kdy jeden vikingský válečník daruje život malému dítěti.

Jiný pohled na to má ale tehdejší král Alfréd Veliký, který nechce mít vikingy vůbec žádné slitování – je tedy patrné, že vyhrocený spor nemůže skončit nikde jinde než na bitevním poli. Hráč si přitom bude moci vybrat, zda se na bojiště postaví v mužské nebo ženské podobě jako Eivor. V každém případě bude cílem jako vikingský vůdce klanu rozšiřovat svůj vliv a hledat novou domovinu.

Politické aliance, taktizování a plánování bitev, nájezdy, drancování a v neposlední řadě budování vlastní osady – na to všechno se mohou hráči v Assassin’s Creed Valhalla těšit. Tvůrci se přitom netají tím, že právě vesnice bude ve hře klíčová. „Musíte ji střežit, starat se o to, aby prosperovala a dále rostla. Okolo osidlování bude opředen celý příběh,“ zdůraznil pro server Eurogamer producent hry Julien Laferrière.

Hra bude lákat také na přepracovaný soubojový systém, u kterého se počítá s využitím zbraně v každé ruce. Patrně není potřeba zdůrazňovat, že grafická stránka proti předchozímu dílu této herní série opět výrazně pokročila.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Ukázka ze hry Assassin’s Creed Valhalla

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Ukázka ze hry Assassin’s Creed Valhalla

Ohodnoť článek:

Názory ostatních Geeků

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze.

Máš něco na srdci?

nahoru