Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička
Naskočte do světa Zeldy stylově s jedinečným gamepadem od PowerA

Naskočte do světa Zeldy stylově s jedinečným gamepadem od PowerA

Produktové tipy
PowerA Wireless Controller, Zelda (SWITCH)_602192421
PowerA Wireless Controller, Zelda (SWITCH)
1 140 Kč 1 379 Kč
PowerA Enhanced Wired Controller, Master Sword Attack (SWITCH)_169897261
PowerA Enhanced Wired Controller, Master Sword Attack (SWITCH)
619 Kč 749 Kč
PowerA Enhanced Wired Controller, Battle-Ready Link (SWITCH)_1351451565
PowerA Enhanced Wired Controller, Battle-Ready Link (SWITCH)
619 Kč 749 Kč
PowerA Enhanced Wired Controller, Mario Medley (SWITCH)_1351311917
PowerA Enhanced Wired Controller, Mario Medley (SWITCH)
784 Kč 949 Kč
The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom (SWITCH)_877369706
The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom (SWITCH)
1 404 Kč 1 699 Kč
1 198 Kč 1 449 Kč

Před pár dny dorazila ve velkém stylu nová Zelda s podtitulem Tears of the Kingdom. Užijte si nádherný a rozmanitý svět s unikátním ovladačem přímo ze světa hry.

O dva libové gamepady z této edice navíc teď probíhá soutěž na CZC instagramu. Zapojit se můžete až do 10. června.

Hraní naplno

Výrobce PowerA přináší oficiálně licencované gamingové příslušenství pro všechny herní konzole, a to včetně Nintenda Switch, které je aktuálně v záři reflektorů. Může za to pochopitelně The Legend of Zelda: Tears of the Kingdomtitul, jenž boří rekordy a hned od prvních zveřejněných prodejů jde o žhavého kandidáta na hru roku. Právě k této příležitosti pak v PowerA připravili nádherný gamepad, který poslouží jako ideální příslušenství právě při hraní nejnovější Zeldy.

PowerA Wireless Controller – Zelda

Bezdrátový ovladač PowerA je připraven pro všechny varianty přenosné konzole od Nintenda – Nintendo Switch, Nintendo Switch OLED a Nintendo Switch Lite. Ovladač je pochopitelně plně licencovaný, můžete se tak stoprocentně spolehnout, že všechno pojede jako po drátkách. Jak můžete na přiloženém obrázku vidět, je navíc vyveden v krásném stylu doplňujícím samotnou hru.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Na zadní straně ovladače naleznete dvě pokročilá mapovatelná tlačítka, která si snadno přizpůsobíte pro maximální zážitek z hraní. Gamepad se vyznačuje extrémně pohodlnou ergonomií, nemusíte se tak bát hrát Zeldu ani dlouhé hodiny. Jakmile do ovladače navíc hodíte čerstvé baterky, zvládne PowerA Wireless Controller až 30 hodin bez potřeby výměny.

Další stylové ovladače příslušenství

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Nejde však o jediný gamepad, který si společnost PowerA k příležitosti vydání nové Zeldy připravila. V nabídce pro vás totiž máme ještě dvě drátové varianty, a to PowerA Enhanced Wired Controller – Master Sword Attack a PowerA Enhanced Wired Controller – Battle-Ready Link. Jestliže tak dáváte přednost raději provedení s kabelem, můžete si vybrat právě z nich. PowerA má navíc v nabídce ovladače ve stylu celé řady dalších oblíbených her, jako třeba Mario, Pokémon nebo Kirby. Vyladit se proto můžete přesně podle toho, který z titulů vám přirostl k srdci nejvíce.

PowerA má pro Nintendo Switch i další kousky, jako třeba tematické obaly pro oblíbený handheld, a to rovněž i ve stylu Zeldy. Obal je vhodný pro Switch, Switch Lite a OLED a má stojánek pro sledování. Na vnitřní straně najdete jemnou podšívku, klopy pro ochranu obrazovky, úložný prostor až pro 10 herních karet a síťované kapsy. Jde tak o skvělou variantu, pokud chcete pouzdro na cestování, nebo prostě jen na uložení své konzole ve chvíli, kdy ji nepoužíváte.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Prémiové příslušenství nejen pro Switch

Výrobce PowerA toho má však ve svém repertoáru ještě o dost víc, nabízí totiž příslušenství pro všechny konzole, které na trhu jsou. Jde přitom o opravdu rozmanitou nabídku, můžete si totiž vybrat třeba šikovných Play&Charge nabíjecích baterek pro gamepady Xbox Series X|S, nabíjecích stanic pro Nintendo Switch, pokročilých ochran displeje pro Nintendo Switch, výborných univerzálních herních sluchátek, která jsou vydávána pod interní značkou LucidSound, či z pokročilých herních ovladačů pro Xbox či Switch – i ve verzích s podsvícením či nastavitelnou sadou tlačítek, případně ve variantě pro hráče s menšíma rukama PoweA Nano.

V portfoliu PowerA si vybere úplně každý, a je jedno, jestli jde o občasného hráče hledajícího alternativu ke klasickým periferiím konzolí, nebo bere své hraní skutečně vážně a chce si dopřát prémiové možnosti či stylové podsvícení. Projděte si u nás na CZC.cz kompletní nabídku a zamilujte se do skvělého příslušenství i vy.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

nahoru