Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička

návod

 • Jak na blikání monitoru, pruhy nebo rozmazané písmo

  Nebojte se, všechno jde vyřešit. V tomto článku se dozvíte několik tipů, jak odstranit nejčastější problémy s obrazovkou – blikání monitoru, ale také pruhy na monitoru, zhasínání monitoru, zrnění monitoru nebo rozmazané písmo na monitoru.

 • Jak otočit obrazovku, upravit jas a další tipy

  Otočil se vám obraz monitoru a nevíte, co s tím? Nebo naopak potřebujete pro svou práci dát monitor na výšku? Poradíme vám, jak otočit obrazovku snadno a rychle.

 • Dva monitory – Zapojení, nastavení a vše ostatní

  Ať už jste profesionálním grafikem, datovým analytikem nebo jen pracujete s více okny, druhý monitor vám umožní zvýšit produktivitu až o desítky procent. Místo nekonečného přizpůsobování oken a přepínání mezi nimi se totiž konečně budete moci soustředit na samotné úkoly, které dokončíte o to rychleji a pohodlněji.

 • Nastavení monitoru (NÁVOD)

  Příliš jasný displej, nedostatečný kontrast nebo vybledlé barvy. S tím vším se lze u monitorů běžně setkat, přičemž nápravu těchto neduhů mají v rukou samotní uživatelé. Před monitorem současně trávíme více času než kdykoliv předtím a o významu jeho správného nastavení tak nelze v nejmenším pochybovat. V následujícím článku si proto ukážeme, jak nastavit jednotlivé parametry a jak díky tomu dosáhnout té nejlepší uživatelské zkušenosti.

 • Jak na kalibraci monitoru

  Barvy, jas či vyvážení bílé. To vše výrobci nastavují jen na přibližné hodnoty, v důsledku čehož není obsah zobrazován správně. Jediné řešení spočívá v kalibraci, kterou lze realizovat hned několika způsoby. V následujícím článku si proces kalibrace náležitě popíšeme, podíváme se na různé metody a povíme si, který postup je nejvhodnější zrovna pro vás. 

 • 100% GEEKsměs bez elektroniky
 • Jak připojit tiskárnu k notebooku? USB, WiFi a další tipy

  Ať už jste si právě koupili novou tiskárnu, nebo ji teprve vybíráte, jste tady správně. V tomto článku se dozvíte vše o připojení tiskárny k notebooku a o jejím základním nastavení, abyste mohli začít tisknout.

 • Jak spárovat Apple Watch – postup, tipy a triky

  Koupili jste si nové Apple Watch a teď je chcete propojit se svým starým iPhonem? Nebo naopak? V tomto článku se dozvíte, jak spárovat Apple Watch s telefonem.

 • Mokré holení aneb jak se holit klasickým holicím strojkem

  Chcete se holit jako profík? Věděli jste, že to není jen o nabroušené břitvě, ale že pomůcek pro co nejlepší oholení je mnohem více? Přečtěte si náš návod na mokré holení!

 • Jak řešit přehřívání notebooku? Máme pro vás několik jednoduchých tipů

  Stal se z vašeho notebooku horký a hlučný stroj? Poradíme vám, jak se zbavit přehřívání notebooku a možná i zvýšit jeho výkon.

 • Jak psát na Macbooku jako profík? Poradíme vám tipy na klávesové zkratky

  Pište na jako profík a sázejte jednu MacBooku klávesovou zkratku za druhou. Poradíme vám ty nejpoužívanější a přidáme i ty méně známé.

100% GEEKsměs bez elektroniky 100% GEEKsměs bez elektroniky
nahoru