Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se

Návody

 • Jak vybrat nejlepší herní monitor pro majitele grafik GeForce?

  autor: Petr Kirs

  Na trhu jsou stovky různých monitorů. Zatímco některé modely se hodí do kanceláře, jiné zase ocení profesionální fotografové či grafičtí editoři. Specifické nároky mají samozřejmě i hráči a dnes se společně podíváme, na co dávat při výběru gamingových monitorů pozor. Zaměříme se přitom na technologii G-Sync a grafické karty GeForce od společnosti NVIDIA.

 • Chytré hodinky se hodí do společnosti i na sport

  autor: Petr Kirs

  Stále rostoucí popularitě se těší v posledních letech chytré hodinky, jejich přednosti jsou totiž nepopiratelné. Nabízí hromadu funkcí a usnadňují svým majitelům velmi život. Poradíme, na co dát při výběru pozor.

 • Fitness náramky poslouží sportovním nadšencům i dětem

  autor: Petr Kirs

  Fitness náramky jsou ideálním společníkem pro ty, kteří chtějí mít svou aktivitu a zdraví pod kontrolou. Moderní modely totiž zvládnou kromě počítání kroků poznat i různé sportovní aktivity či sledovat spánek.

 • Vodní okruh pro chlazení PC – je to lehčí, než se zdá [1. díl]

  autor: Pavel „Khalai“ Sekerka

  Každý uživatel je spokojený, když jeho PC netrápí vysoké teploty, a přitom jej také neruší nadměrný hluk chladičů. Jak na to nám ukáže GEEK Pavel „Khalai“ Sekerka v sérii článků, které připravil ve spolupráci s firmou EK Water Blocks.

 • Éra 10 GbE sítí přichází. Jak si ji postavit doma?

  autor: Karel Dvořák

  Ve světě mobilních telefonů je stále častěji skloňovanější rychlý 5G internet. Pevné sítě nicméně nabízí v současnosti ještě výrazně vyšší přenosové rychlost. V dnešní době tak není problém si postavit 10 GbE síť. V dnešním článku si představíme hned několik produktů od společnosti QNAP, které jsou k tomu určeny.

 • Sport, filmy nebo hry. Jak vybrat ideální televizor

  autor: Stanislav Holý

  Horečka okolo standardu DVB-T2 v posledních měsících neustále sílí. Skoro by se mohlo zdát, že právě tento nový typ televizního vysílání je alfou a omegou při výběru nového televizoru. Není to ale úplně tak pravda, důležitých parametrů, na které je vhodné před nákupem myslet, je daleko více. Společně si nyní ukážeme, co čekat od TV pro milovníky filmů či fanoušky sportovních klání a gamingu.

 • Jak postavit PC? Tipy pro správný výběr komponent

  autor: GreenT

  Není žádným tajemstvím, že správná volba komponent zajistí maximum výkonu a může také prodloužit životnost sestavy v případě dalšího upgradu. Poradíme, na co si dát při stavbě sestavy pozor, abyste neudělali chybu.

 • Nové Ryzeny běží i na starších základních deskách. Jak aktualizovat BIOS?

  autor: Pavel „Khalai“ Sekerka

  Nové procesory AMD Ryzen 3000 jsou již na světě. První recenze ukazují vysoký výkon při zachování rozumné spotřeby a zajímavé ceny. Velkou výhodou je také kompatibilita se staršími deskami. Jak na to, si ukážeme v dnešním návodu.  

 • Zachycujeme zázraky přírody i naše nejbližší. Rady pro nejlepší fotografie

  autor: Saša Ševčík

  Fotoaparátem je dnes vybaven prakticky každý chytrý telefon. Pořizovat momentky tak může díky digitální éře doslova každý. Na první pohled se tak ani nemusí zdát, že focení je ve skutečnosti poměrně náročná umělecká disciplína, ve které se lidé zdokonalují prakticky celý život.

 • Na čištění zubů chytře. S mobilem v ruce

  autor: Karel Dvořák

  Chytré v dnešní době rozhodně nejsou pouze telefony, ale například i kartáčky. Připojit se totiž dají klidně i ke smartphonu. K čemu je to dobré v praxi si ukážeme v řádcích níže.

nahoru