Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se

Návody

 • Na chytrou domácnost snadno a rychle. Se startovací sadou

  autor: Stanislav Holý

  Lákadlům chytré domácnosti celá řada lidí odolává kvůli obavám z instalace. Je to přitom úplně zbytečné, neboť moderní systémy zvládne spravovat i naprostý počítačový analfabet. Obzvláště to platí o startovacích sadách, které obsahují vše potřebné.

 • Hubneme s chytrou váhou

  autor: Petr Kirs

  Chcete se dostat pořádně do formy a alespoň něco málo zhubnout? Bez pohybu to nepůjde. Vyrovnat se s nadměrnými kilogramy a mít kompletní přehled o svém aktuálním stavu i dosažených cílech pomohou chytré váhy.

 • Na zahradu chytře, se šikovnými pomocníky

  autor: Petr Kirs

  Chytrá domácnost je fenoménem dneška. Nejrůznější vychytávky nicméně nemusí usnadňovat život lidem pouze uvnitř, dobře poslouží také na zahradách. Řeč je například o automatických uzávěrech vody, bazénovém osvětlení či monitorech kvality vody.

 • Řídicí jednotka – středobod chytré domácnosti

  autor: Petr Kirs

  V chytré domácnosti mohou být umístěny stovky nejrůznějších prvků – od inteligentních zásuvek, přes bezpečnostní detektory, až po automatické zavírače vody. Všechna tato čidla a senzory společně mohou komunikovat a usnadnit svému majiteli život.

 • Hlasoví asistenti – chytrá domácnost vás poslechne na slovo

  autor: Saša Ševčík

  O celou chytrou domácnost se může starat umělá inteligence, respektive hlasoví asistenti. Ty jsou často nedílnou součástí chytrých telefonů, ukrývat se ale mohou klidně i v reproduktoru.

 • Chytré kamery – méně starostí o naše bližní

  autor: Stanislav Holý

  Nedat žádnou šanci zlodějům si klade za svůj hlavní úkol berou chytré kamery. Některé moderní modely toho ale umí daleko více, i když se to nemusí na první pohled zdát. Hlídat mohou v naší domácnosti také teplotu či vlhkost.

 • Zabezpečení celé domácnosti s pomocí chytrého telefonu

  autor: Karel Dvořák

  Existuje celá řada nejrůznějších sad, s jejichž pomocí je možné zabezpečit domácnosti proti nezvaným návštěvníkům. Za pozornost přitom stojí především ty chytré, které se dají obsluhovat chytrým telefonem klidně z druhého konce planety.

 • Chytré žárovky – nalaďte tu správnou atmosféru

  autor: Petr Kirs

  Světlo dokáže s našimi emocemi doslova kouzlit. Jiné osvětlení se hodí na běžnou práci, na oslavu s přáteli, na sledování filmů a v neposlední řadě také na romantické večery ve dvou. Pomoci s tím dokážou chytré žárovky, které je možné ovládat jednoduše mobilem – a to klidně i z druhého konce planety.

 • Chytré zásuvky a spínače – ovládejte spotřebiče klidně z druhého konce planety

  autor: Petr Kirs

  Zapomenutá žehlička v zásuvce je noční můrou snad všech hospodyněk. Naštěstí v dnešní době se dají zásuvky ovládat klidně i z druhého konce planety. A není to vůbec složité, obsluhovat chytré adaptéry zvládne totiž každý

 • Šikovné propojení mobilu s PC a další zajímavé novinky. Co přinesla aktualizace Windows 10

  Společnost Microsoft opět spustila na plné obrátky po prvních porodních problémech instalace velké aktualizace operačního systému Windows 10 zvané October 2018 Update. Pojďte se s námi podívat, co od balíku nových funkcí a vylepšení čekat.

nahoru