Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička

Smart

 • Ciferníky Apple Watch: Jak je měnit, upravovat a používat

  Chytré hodinky od Applu jsou populární díky bezchybné symbióze s iPhonem, ale taky díky obrovské nabídce ciferníků. V tomto článku se dozvíte, jak měnit ciferníky na Apple Watch, přizpůsobovat si je a kde stáhnout desítky dalších vzhledů.

 • Vše o mobilním připojení Apple Watch (eSIM)

  Pokud připojíte Apple Watch ve verzi Cellular k mobilní síti, můžete s nimi nezávisle na iPhonu telefonovat, psát zprávy i používat internet. V tomto článku se dozvíte, kde sehnat eSIM pro Apple Watch, jak službu aktivovat a na co si dát pozor.

 • Jaká je výdrž baterie Apple Watch? Počet hodin, tipy na prodloužení a nabíjení

  Zjistěte, jak dlouho vydrží Apple Watch na jedno nabití. Kromě toho se dozvíte také to, jak prodloužit výdrž baterie, jak na správné nabíjení nebo jak si nechat vyměnit baterii.

 • Nejlepší aplikace pro Apple Watch

  Už je máte nainstalované? Jestli ne, tak byste to měli urychleně napravit. Tohle je 10 nejlepších aplikací pro Apple Watch, díky nimž své hodinky využijete na maximum.

 • Garmin Express: nahrávání map a aktualizace softwaru

  Garmin Express je aplikace sloužící ke správě a aktualizacím zařízení od značky Garmin. Pomocí této aplikace lze nahrávat mapy do navigací nebo zaznamenané fyzické aktivity do zařízení chytrých hodinek.

 • 100% GEEKsměs bez elektroniky
 • Garmin Connect: získejte podrobná data ze svých hodinek

  Aplikace Garmin Connect je nezbytná pro spárování chytrých hodinek od Garminu s mobilním telefonem. Sama o sobě však nabízí mnohem více funkcí, a pokud chcete podrobně prohlížet naměřená data z hodinek, bez aplikaci Garmin Connect se neobejdete.

 • Garmin Pay: Jak platit hodinkami Garmin?

  Funkce Garmin Pay je jako stvořená pro každého, kdo je neustále v pohybu. Během několika sekund můžete platit chytrými hodinkami a nepotřebujete k tomu peněženku ani  telefon. Snadno, rychle a bezpečně. Jak Garmin Pay nastavit a které banky funkci podporují?

 • Jak spárovat chytré hodinky s telefonem

  Abyste potenciál svých smartwatch vyždímali na 100 %, musíte je spárovat s telefonem. V následujícím článku se dozvíte, jak spárovat chytré hodinky Apple Watch s iPhonem a další oblíbené hodinky s telefony s operačním systémem Android.

 • 10 nejlepších aplikací pro chytré hodinky (2022)

  Nainstalujte si tyhle super aplikace a posuňte svoje chytré hodinky na novou úroveň. Zaměřili jsme se na sport, zdraví, dorozumívání v zahraničí i na zkrácení dlouhé chvíle.

 • Jak vybrat dron

  Ať už jste kameraman, nadšenec do létání nebo prostě jen milujete technologie, jsou drony jednou z nejstylovějších věcí, co nám svět moderní techniky za poslední roky přinesl. Kdo by se nechtěl proletět nad krajinou a podívat se na místa, která jsou člověku ze země zapovězena?

 • Co je Apple HomeKit?

  Jestliže se člověk alespoň vzdáleně zajímá o technologie, nástup chytrých domácností v posledních letech mu nemohl uniknout. Chytré žárovky, chytré termostaty, chytré zabezpečení, chytré zásuvky…

 • Sportujte chytře. S hodinkami a pořádnou odměnou navíc

  Chytré hodinky nejsou jen prodlouženou rukou mobilu, představují také tu nejlepší cestu, jak mít dokonalý přehled nad svými sportovními aktivitami. Díky životnímu pojištění Mutumutu navíc nyní můžete získat až 5000 Kč z nákupu zpět – stačí trocha pohybu.

 • Obojek i lokátor. Co umí chytří pomocníci pro domácí mazlíčky

  Nositelná elektronika bývá zpravidla výsadou lidí, stále častěji se však můžeme setkat také s chytrými pomocníky určenými pro naše čtyřnohé miláčky. Ty se zpravidla starají o jejich bezpečí, neboť monitorují jejich pohyb. Existují ale také daleko sofistikovanější modely…

100% GEEKsměs bez elektroniky 100% GEEKsměs bez elektroniky
nahoru