Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička

Návody

 • S čím vám pomůže aplikace Aktivita od Apple

  autor: Tomáš Lichnovský

  Chcete mít přehled o tom, jak moc se (ne)hýbete? Populární aplikace Aktivita, kterou mají každé hodinky Apple Watch, bude všechno sledovat za vás a ještě vás chytře namotivuje.

 • Jak vybrat dotykový notebook 2v1

  autor: Tomáš Lichnovský

  Kdyby tak existovalo něco mezi notebookem a tabletem… Počkat, ono existuje! V tomto článku se dozvíte, jak vybrat dotykový notebook 2v1 a jaké jsou jeho výhody a nevýhody.

 • Jak vybrat mobilní telefon

  autor: Miroslav Václavík

  Mobilní telefon je už řadu let pevnou součástí každého z nás – je to střed komunikace, zábavy a odpočinku. Trávíme s ním dlouhé hodiny denně, o to důležitější je tak volba toho pravého přesně podle představ. Jak vybrat mobil?

 • Jak vybrat chytré hodinky

  autor: Ondřej Koch

  Nabídka chytrých hodinek se v posledních letech neuvěřitelně rozšířila. To zásadní přitom neodhalíte navenek, ale skrývá se v mikročipech pod povrchem. Připravili jsme pro vás velkého rádce, který prozradí, jaké chytré hodinky vybrat a proč.

 • Jak vybrat iPhone?

  autor: Miroslav Václavík

  Na trhu je aktuálně celý zástup iPhonů, a mnoho lidí při nákupu tápe, který z chytrých telefonů od Applu zvolit. Navíc každý rok přichází nová řada, rozhodování je tak ještě složitější. Jaký model je pro mě ideální? Které funkce ten či onen model nabízí? A co velikost displeje, vejde se mi telefon pohodlně do ruky? V našem rádci se vám pokusíme ukázat, jaké iPhony jsou aktuálně v nabídce, v čem spočívají jejich hlavní výhody a pro koho se nejlépe hodí.

 • 100% GEEKsměs bez elektroniky
 • Upgrade na Windows 11 snadno a rychle

  autor: Saša Ševčík

  Chybí vám v počítači čip TPM, nebo vám instalátor hlásí, že nemáte podporovaný procesor, a přesto chcete upgrade na Windows 11? Instalace má v celé řadě případů řešení. V tomto návodu vám poradíme, jak nainstalovat Windows 11.

 • Co jsou dárkové karty na PlayStation a jak je použít?

  autor: Miroslav Václavík

  Dárkové karty do PlayStation Store jsou nástrojem, díky kterému se dá snadno nabít kredit na účtu a pořídit si bezpečně hry či předplatné PS Plus. Jde o ideální způsob, jak hráči pořídit dárek – nevíte, kterou hru by si chtěl zahrát, případně jestli už ji nemá? Pořiďte mu dárkovou kartu, ať si sám vybere. Jde i o skvělou alternativu k zadávání platební karty do systému – můžete mít tímto způsobem přesnou kontrolu nad tím, kolik váš potomek za hry utrácí.

 • Připravte si doma sušené maso přesně podle chuti

  autor: Miroslav Václavík

  Jistě jste v posledních letech zaznamenali nárůst oblíbenosti sušeného masa v českých domácnostech. Původně americká a jihoafrická pochoutka se díky své chuti a nutričním hodnotám stala součástí jídelníčku mnohých z nás, a pakliže jste jerky či biltongu propadli i vy, jistě jste někdy přemýšleli o tom vyzkoušet si sušení doma. Maso Here tak připravilo speciální startovací sadu, díky které si vlastní verzi může vyzkoušet úplně každý.

 • Jak vybrat dron

  autor: Miroslav Václavík

  Ať už jste kameraman, nadšenec do létání nebo prostě jen milujete technologie, jsou drony jednou z nejstylovějších věcí, co nám svět moderní techniky za poslední roky přinesl. Kdo by se nechtěl proletět nad krajinou a podívat se na místa, která jsou člověku ze země zapovězena?

 • Co je Apple HomeKit?

  autor: Miroslav Václavík

  Jestliže se člověk alespoň vzdáleně zajímá o technologie, nástup chytrých domácností v posledních letech mu nemohl uniknout. Chytré žárovky, chytré termostaty, chytré zabezpečení, chytré zásuvky…

nahoru