Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička
Něco se chystá. Vrátí se Dead Space?

Něco se chystá. Vrátí se Dead Space?

Události
autor: Stanislav Holý

Stačila změna jediného profilového obrázku, aby fanoušci začali zase jásat. Po téměř devíti letech zaznamenal oficiální kanál série Dead Space novou aktivitu, což podle serveru GamesIndustry značí, že bychom se mohli dočkat návratu této hovorové série.

Konkrétně se tvůrci rozhodli změnit profilový obrázek na YouTube kanálu – tak trochu překvapivě, protože na něm jinak několik let vůbec žádné změny neprováděli. Nově tak profilovka zobrazuje logo s helmou hlavního hrdiny Isaaca Clarka, vystřídala logo závěrečného třetího dílu Dead Space z roku 2013.

 

I když tvůrci svou nejnovější aktivitu nijak nekomentovali, podle serveru GamesIndustry jde o výřez z obalu Dead Space 2. Novinář Jeff Grubb se dokonce dostal k zákulisním informacím, podle kterých se chystá vzkříšení celé série. Pracovat na nové verzi má studio EA Motive, které stojí například i za Star Wars Squadrons.

V minulosti se přitom objevilo již několik informací, které naznačovali, že se hororová série opravdu vrátí. Koneckonců tvůrci si musí být vědomi toho, že její popularita byla velmi vysoká. Zda se dočkáme remasteru konkrétního dílu, celé trilogie či dokonce zcela nového dílu, však zatím není jasné.

Bližší informace bychom se mohli dozvědět na akci EA Play Live, která se bude konat 22. července.

 

Názory ostatních Geeků (2)

avatar

Já bych to uvítal ;)

FlashCV 7. 7. 2021 1:09

Můj problém byl asi v tom, že jsem nejprve hrál dvojku a ta mě natolik chytla, že jsem pak hrál i starší jedničku a pochopil jsem hned, co v té dvojce měl za vidiny. No a trojka mě nebavila a ani jsem jí jako jedinou nedohrál. Musím ale říct, že po AvP1 a AvP2 jsem se asi nejvíc bál u této hry a to bylo super ;)

avatar
Deadlik 7. 7. 2021 15:26

@FlashCV: Já taky první hrál dvojku a v AJ a vubec me to nevadilo. Jednička byla i tak super. Trojka šla ale už to nebylo ono. Dvojka ale jednoznačně nejlepší a hlavně ten zvuk u ní je prostě boží.

Máš něco na srdci?

nahoru