Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička
Nejlepší herní klávesnice od Steelseries dostane mini verzi

Nejlepší herní klávesnice od Steelseries dostane mini verzi

Události
Steelseries Apex Pro, OmniPoint, US_1044354253
Steelseries Apex Pro, OmniPoint, US
3 801 Kč 4 599 Kč
SteelSeries Apex Pro TKL, OmniPoint, US_1428808989
SteelSeries Apex Pro TKL, OmniPoint, US
3 711 Kč 4 490 Kč

To nejlepší v nabídce herních klávesnic v současnosti představuje Steelseries Apex Pro, čemuž odpovídá také pořizovací cenovka. Nyní se ale na pulty obchodů chystá její mini obdoba, a to rovnou ve dvou různých verzích.

Novinky se jmenují Apex Pro Mini a Apex Pro Mini Wireless. Jak již samotný název napovídá, půjde tedy o totožnou klávesnici v kabelovém a bezdrátovém provedení. Podle výrobce mají nové mini verze vše, co je typické pro řadu Apex – vyznačují se malým provedením, důrazem na rychlost a co nejlepší přizpůsobitelností.

Představení nových mini klávesnic od Steelseries

Vlastní spínače OmniPoint 2.0 v kompaktním 60% layoutu zajišťují údajně 11x rychlejší odezvu, 10x rychlejší aktivaci kláves a nabídnou 2x delší životnost v porovnání s klasickými mechanickými spínači. Připomeňme, že původní spínače OmniPoint přinesly plně nastavitelnou aktivaci kláves. Kromě kompaktního provedení se u obou novinek vylepšení dočkaly právě spínače OmniPoint, nyní ve verzi 2.0, pracující v rozmezí 0,2 mm až 3,8 mm, která dává možnost nastavení aktivace kláves ve 37 úrovních a poskytuje ještě rychlejší odezvu a aktivaci, resp. maximální přizpůsobitelnost. Hraniční hodnota 0,2 mm nabízí dobu odezvy 0,54 ms.

Spínače OmniPoint 2.0 dále nabízí tzv. Dual Action, funkci umožňující naprogramovat dvě akce na jednu klávesu a provádět tak různé kombinace, jako je volba granátu a jeho hod jediným stiskem klávesy.

Kompaktní provedení se hodí pro jedince, kteří potřebují více místa na stole – toto řešení totiž uvolňuje místo na stole pro výraznější pohybový rádius myši, a přitom si zachovává plnou funkčnost. Nové klávesnice mají ideální velikost, jsou vhodné k přenosu v batohu například na cesty na esportové turnaje, LAN párty nebo pro ty, kteří míří na internát nebo kolej.

 Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Apex Pro Mini Wireless

Bezdrátová technologie Quantum 2.0 zajišťuje u modelu Apex Pro Mini Wireless hraní a práci bez zpoždění a umožňuje duální připojení přes 2,4GHz síť, která je pro herní využití ideální. Na cestách pak přijde vhod Bluetooth konektivita. Spínače OmniPoint 2.0 jsou dimenzovány na 100 milionu kliknutí a využívají unikátní klávesy.

Apex Pro Mini vlastní všechna již zmíněná vylepšení, včetně OmniPoint 2.0. Stejně jako bezdrátová verze je vyhotovena z kvalitního leteckého hliníku a lze ji nastavit do třech poloh pomocí flexibilních nožek. Připojení je zajištěno odpojitelným USB-C opleteným kabelem.

Dostupnost klávesnic SteelSeries Apex Pro Mini a SteelSeries Apex Pro Mini Wireless bude upřesněna až později, to samé platí také o cenách.

 

Ohodnoť článek:

Názory ostatních Geeků

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze.

Máš něco na srdci?

100% GEEKsměs bez elektroniky 100% GEEKsměs bez elektroniky
nahoru