Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Nejlepší virtuální fotbal naživo – přijďte se podívat na druhé offline finále CZC iSport Ligy Produktové tipy
FIFA 19 (PS4)
FIFA 19 (PS4)
1 487 Kč 1 799 Kč 1 074 Kč 1 299 Kč

Nejlepší virtuální fotbal naživo – přijďte se podívat na druhé offline finále CZC iSport Ligy

Už tuto sobotu proběhne velké finále prvního ročníku esportového turnaje CZC.CZ iSport Cup ve hře FIFA 19. Čtyři základní kvalifikace již byly odehrány, stejně tak online finále s 32 hráči už máme za sebou.

Dobré zprávy pro všechny virtuální fotbalisty hrající na PS4. Ve spolupráci s portálem iSport.cz jsme si pro vás připravili CZC.cz iSport FIFA Ligu s opravdu tučným prizepoolem! Každá ze tří turnajových sérií vyvrcholí v offline finále a na ty, kteří získají nejvíce bodů v sezonním žebříčku čeká velkolepé Superfinále, kde je pro vítěze připraveno 100 000 Kč.

Malou chvíli jsme vás nechali trénovat a dali jsme vám tak čas připravit se na další pokračování CZC.cz iSport Ligy ve FIFA. Tomu je však konec a my jsme rádi, že vám ve spolupráci s portálem iSport.cz můžeme nabídnout druhou, pořádně našlapanou a vysoce kompetitivní turnajovou sérii. Je před vámi další příležitost hrát o finanční odměny a sbírat body do sezonního žebříčku. Ten určí 16 superfinalistů, kteří si zahrají o pohádkových 100 000 Kč.

Druhou turnajovou sérii uzavřeme tradičně v offline finále. Z prostor kina se tentokrát přesuneme do více autentického prostředí. Finalisté budou moci už 15.6. nasát pravou fotbalovou atmosféru na stadionu Sparty na Letné, kde bude připravený program i pro diváky. Nebudou chybět oblíbené showmatche známých osobností nebo třeba tombola o hodnotné ceny.

Online kvalifikační turnaje

Přihlaste se zdarma do kvalifikačních online turnajů na webu iSport.cz nebo Grunexu. Budeme hrát FIFA 19 na PlayStation 4. Turnajové série jsou celkem tři a každá z nich zahrnuje čtyři kvalifikace, jedno online finále a jedno offline finále. Do druhé série turnajů se můžete přihlásit už teď:

Každá online kvalifikace je otevřena pro max. 256 hráčů. Pokud se zúčastníte kvalifikačního turnaje a nepostoupíte do online finále, můžete se zúčastnit i dalších kvalifikací. Všechny online kvalifikace se odehrají systémem jednoduchého pavouka Single Elimination ve formátu BO3, hraje se tedy na "dva vítězené zápasy" (výsledek může skončit 2:0 nebo 2:1 a opačně). Každý účastník online kvalifikace získá voucher na slevu 100 Kč v obchodě CZC.cz při objednávce nad tisíc korun.

Online finále

Nejlepších 32 hráčů ze čtyř online kvalifikací postupuje do online finále. V pořadí už druhé online finále proběhne 9.6. 

Hráči odehrají nejprve skupiny a následně dvě kola v jednoduchém pavouku Single Elimination ve formátu BO3. Vítězové druhého kola(nejlepších 8 hráčů) si zajistí postup do offline finále.

Offline finále na stadionu Sparty na Letné

Stejně jako ta minulá, tak i tato série CZC.cz iSport Ligy ve FIFA vyvrcholí v offline finále, na kterém se sejde osmička nejlepších hráčů z online kvalifikace. Tentokrát se ti nejlepší domácí hráči utkají už 15.6. na fotbalovém stadionu Sparty na Letné. Na místě se diváci mohou těšit na bohatou tombolu a již tradičně máme v zásobě připravených pár showmatchů! O jejich komentář a také o komentář soutěžních duelů se postará komentátor Michal Jinoch, kterého můžete znát z televizního kanálu Nova Sport.

Offline finále bude živě streamované také na facebooku deníku Sport a Twitch kanále CZCtv.

Sezonní žebříček a Superfinále

Nemůžete se s kamarádem dohodnout, kdo z vás je lepší střelec? Už brzy vám na vše odpoví sezonní žebříček, do kterého bude zařazen každý registrovaný hráč, který získá v našich turnajích alespoň jeden bod. Dostanete tak příležitost se výkonnostně porovnat s širokým spektrem domácích hráčů. Body do žebříčku sbíráte postupně ve všech fázích turnaje. V online kvalifikacích a online finále za každé vyhrané kolo a v offline finále budete obodováni na základě umístění. Nejlepších 16 hráčů se na konci sezóny může těšit na pozvánku do Superfinále, kde už půjde skutečně o všechno. Superfinalisté si zde dle umístění rozdělí neuvěřitelných 146 000 Kč!

Přesné bodování naleznete v pravidlech turnaje: ZDE.

Názory ostatních Geeků

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze.

Máš něco na srdci?

Nahoru