Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Nejlepší virtuální fotbal naživo – přijďte se podívat na velké finále CZC iSport Ligy Produktové tipy
FIFA 20 (PS4)
FIFA 20 (PS4)
Produkt není určen k prodeji.

Nejlepší virtuální fotbal naživo – přijďte se podívat na velké finále CZC iSport Ligy

Už tuto sobotu proběhne velké finále prvního ročníku esportového turnaje CZC.CZ iSport Ligy ve hře FIFA 20. Nejlepší čeští fotbaloví hráči vás zvou v sobotu do kina.

Vstup na superfinále CZC.cz iSport Ligy je zdarma. O mistrovský titul zabojují ti nejlepší lokální hráči v sobotu 2. 11. v pražském multikině CineStar Anděl od 12:00.

Každý divák obdrží při vstupu drobnou pozornost, kterou si přichystala společnost Connect IT. Na místě vás čeká divácká tipovací soutěž. Pokud se vám podaří uhodnout přesný počet gólů ve finálovém zápase, můžete se těšit na PlayStation 4 Pro 1TB.

Přijďte v pravé poledne do multikina CineStar Anděl do sálu č. 9 na superfinále CZC.cz iSport Ligy a zažijte neopakovatelnou atmosféru, dechberoucí souboje 16 finalistů a staňte se součástí velkolepého vyvrcholení celoroční soutěže. Hráči si to mezi sebou rozdají nejen o prestiž, slávu, spoustu zajímavých cen, ale hlavně o finanční dotaci 100 000 Kč pro vítěze největší lokální ligy.

Mezi hlavní favority dle sázkové kanceláře Chance patří – T9Laky (FC Viktoria Plzeň), seron (FK Teplice), RIIJK (Team Sampi), Emerickson (AC Sparta Praha).

A co si odnesou ti nejlepší?

Zmíněnou vysokou finanční odměnu doplňují další zajímavé ceny od partnerů soutěže. Poukazy na sázení od sázkové kanceláře Chance, herní příslušenství Connect IT, kartony tyčinek Corny, O2 TV Sport Pack, hru na PlayStation 4, kterou věnovala CZC.cz, dvojka na online trhu s elektronikou, a zapůjčení vozu Volkswagen T-Cross včetně cestovního skořepinového kufru Volkswagen GTI.

Offline finále bude živě streamované také na facebooku deníku Sport a Twitch kanále CZCtv.

Šanci vyhrát máte i vy

Myslíte si, že jste světová třída ve FIFA 20? Přijďte to dokázat. Ti nejlepší mezi diváky si odnesou holicí strojky Wilkinson Sword nebo lístky na zápas AC Sparta Praha.

Tak co, dorazíte? Sobota 2. 11. 2019 od 12:00 v pražském multikině CineStar Anděl sál č.9. Těšíme se na vás!

Více informací na www.iSportLiga.cz nebo na Facebookové události.

Názory ostatních Geeků

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze.

Máš něco na srdci?

nahoru