Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička
Nejpopulárnější seriál současnosti dostane pokračování. Squid Game 2 opravdu vznikne!

Nejpopulárnější seriál současnosti dostane pokračování. Squid Game 2 opravdu vznikne!

Události
autor: Stanislav Holý

Squid Game, či chcete-li česky Hra na oliheň, je patrně nejpopulárnější seriál současnosti. Očekávalo se tedy, že Netflix bude chtít natočit i druhou sezónu. Oficiálně to ale režisér Dong-hyeok Hwang potvrdil až nyní.

„Plány na Squid Game 2 nemám dobře propracované. A je únavné o tom přemýšlet,“ prohlásil ještě nedávno Dong-hyeok Hwang, který je režisérem i scénáristou v jedné osobě. Vše tedy nasvědčovalo podle rozhovoru pro britský Daily Mail tomu, že druhá série nebude.

Režisér Dong-hyeok Hwang potvrdil příchod Squid Game 2

 

Jenže oblíbenost tohoto seriálu je tak vysoká, že se nakonec nechal režisér nejúspěšnějšího seriálu na světě obměkčit. „Mám skoro pocit, že nám fanoušci nedávají na výběr,“ prohlásil Dong-hyeok Hwang v rozhovoru pro agenturu AP s tím, že druhá sezóna skutečně vznikne.

Přestože je v současnosti vše teprve ve fázi plánování, prozradil režisér i některé detaily. Jak nám naznačoval už konec první série, hlavní role se ujme herec Lee Jung-Jae, který ztvárnil vítěze Gi-huna. „Gi-hun se vrátí a udělá něco důležitého pro svět,“ naznačil Dong-hyeok Hwang. Zároveň podotkl, že by se v druhé sezóně chtěl i více zaměřit na hlavní maskovanou postavu – správce her.

A o co vlastně ve Squid Game jde? Stovky hráčů jsou na mizině, kvůli čemuž přijmou zvláštní pozvánku na hru. Na utajovaném místě pak hrají dětské hry o pohádkový jackpot, ale také o svůj vlastní život. Vyhrát totiž nemůže každý…

Trailer k první sérii Squid Game

 

Názory ostatních Geeků

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze.

Máš něco na srdci?

nahoru