Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Nejprodávanější hry za rok 2019 Události

Nejprodávanější hry za rok 2019

Vítězové jsou již jasní – žebříček deseti nejprodávanějších her na CZC.cz za rok 2019 ovládl zcela fotbalový simulátor FIFA 20. Na přední příčky se nicméně dostala i celá řada dalších zajímavých titulů. Najdete mezi nimi ten svůj oblíbený?

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

 

1. místo: FIFA 20

FIFA 20 vrací fotbal zpět do ulic, spolu s autentickou kulturou, kreativitou a stylem. Za pozornost stojí především režim Volta, který nabídne mnoho způsobů, jak si užít pouliční fotbal. Hrát budete moci 3v3 Rush (což znamená bez brankaře), 4v4, 4v4 Rush, 5v5 a také profesionální futsal.

Dvacítka se opravdu povedla, každý okamžik na hřišti působí věrohodněji než u předchozích dílů. Systém je postaven na třech základních pilířích: rozhodující momenty (situace s míčem), autentický průběh zápasu (bez míče) a fyzika míče (míč jako takový). Díky tomuto přístupu se uživatel ocitne v centru každého zápasu.

Upoutávka na hru FIFA 20

FIFA 20

 

2. místo: Grand Theft Auto V

Původní verze hry vyšla už v roce 2013, nicméně v dalších dvou letech vyšla její obdoba také pro moderní konzole Xbox One a PlayStation 4, ale také pro stolní počítače. I tak není Grand Theft Auto V, či chcete-li GTA V, na trhu žádným nováčkem. I přesto je však popularita této hry stále tak vysoká, že jí v prodejních statistikách za uplynulý rok patří krásné druhé místo.

Za hrou stojí studio Rockstar North sídlící ve skotském Edinburhu. Především díky bohatému on-line obsahu a velkému otevřenému světu baví hráče dodnes. Na první pohled vás jistě uchvátí nevídaná rozloha města Los Santos a přilehlého okolí, která zahrnuje venkovské usedlosti, husté lesy, poušť nebo hory. Prohánějte se nejrůznějšími dopravními prostředky, jako jsou auta, kola, motorky nebo například helikoptérou. Silný děj hry je rozdělen na trojici postav Michaela, Franklina a trošku psychopatického Trevora, mezi nimiž lze jednoduše přepínat a využívat jejich silné a potlačovat slabé stránky.

Upoutávka na hru Grand Theft Auto V

Grand Theft Auto V

 

3. místo: God of War

Na přední příčky žebříčku se probojovaly i exkluzivity, konkrétně God of War pro PlayStation 4. Starší, moudřejší a zdánlivě bez svého všudypřítomného hněvu. Kratos se v tomto dílu série God of War, která se mimochodem velmi změnila, vrací v plné síle. Ve velkolepém převyprávění klasického příběhu na hráče čeká obtížná a nezvyklá cesta.

Vydejte se s Kratosem na cestu osobního růstu plnou násilí a touhy stát se lepším člověkem kvůli svému synovi. Nebude to ale nic snadného, neboť ve světě plném příšer, draků a bohů číhá nejedno nebezpečí. A když je váš život plný krve a chaosu, jak můžete napravit chyby minulosti a ochránit tak svou budoucnost?

Upoutávka na hru God of War

God of War

Názory ostatních Geeků (1)

szop SZO

Digital nebo box-

szop 25. 1. 2020 21:49

Zajímavé by taky bylo jestli se více prodalo digitalních nebo krabicových verzí?

Máš něco na srdci?

nahoru