Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Nejslavnější skateboardová hra se dočká remasteru Události
Tony Hawks Pro Skater 1 + 2 (Xbox ONE)
Tony Hawks Pro Skater 1 + 2 (Xbox ONE)
908 Kč 1 099 Kč
Tony Hawks Pro Skater 1 + 2 (PS4)
Tony Hawks Pro Skater 1 + 2 (PS4)
908 Kč 1 099 Kč

Nejslavnější skateboardová hra se dočká remasteru

autor: Saša Ševčík
Tony Hawk’s Pro Skater je bezesporu nejslavnější skateboardová videohra všech dob. To patrně i důvod, proč se první dva díly dočkají remasteru. Na starosti jej bude mít stejný tým, který již dříve uspěl s titulem Crash Bandicoot.

Čas neúprosně letí, první díly Tony Hawk’s Pro Skater vyšly již na přelomu tisíciletí, což je při tempu herního světa takřka již pravěk. Přestože jeden z nejpopulárnějších pouličních sportů uchvátil tehdy celou generaci hráčů, ty současné patrně kvůli přežité grafice příliš nezaujme.

 

A je to rozhodně škoda, neboť značka pojmenovaná po slavném skateboardistovi má rozhodně co nabídnout. Titul totiž oslavovali dokonce i profesionální skateboardisti, kteří se nechali uchvátit až neuvěřitelným množstvím triků a v neposlední řadě také poměrně intuitivním ovládáním, jež zkrátka celou hru dělalo zábavnější.

Svůj podíl na vysoké popularitě a prodejním úspěchu bezesporu měl také soundtrack, na kterém se podílely tehdejší hvězdy punkové a hiphopové scény. Dnešní třicátníci a čtyřicátníci by mohli vyprávět… Myšlenka na remaster prvních dvou dílů tedy není vůbec špatná.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

 

Co tedy můžeme od remasteru čekat? Hráči se opět vžijí do role Tony Hawka, nejslavnějšího skateboardisty světa a vrhnou se na původní herní módy sami nebo v kooperaci pro dva hráče. Ukázat přitom budou moci svůj styl a kreativitu, a to s vylepšenými editory postav a skateparků. Utkat se s nejlepšími hráči světa bude možné samozřejmě i on-line.

Tony Hawk's Pro Skate 1 & 2 vyjde letos 4. září, předobjednat verze pro Xbox One a PlayStation 4. Počítá se nicméně i s verzí pro počítače, která pravděpodobně bude k mání prostřednictvím Epic Storu. Zda vyjde remaster i pro konzole nové generace, není zatím jasné.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Názory ostatních Geeků

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze.

Máš něco na srdci?

nahoru