Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička
Nemyslitelné se stane skutečností. Master Chief ukáže svou tvář

Nemyslitelné se stane skutečností. Master Chief ukáže svou tvář

Události
Halo: Infinite (Xbox)_774707526
Halo: Infinite (Xbox)
1 167 Kč 1 412 Kč
553 Kč 669 Kč
Model lodi Halo - UNSC Vulture Limited Edition_863486370
Model lodi Halo - UNSC Vulture Limited Edition
867 Kč 1 049 Kč
Hrnek Halo: Infinite - Master Chief Forest_203854399
Hrnek Halo: Infinite - Master Chief Forest
272 Kč 329 Kč
autor: Saša Ševčík

Už příští měsíc odstartuje sci-fi seriál Halo: The Series, který vychází z oceňované herní série Halo. Tvůrci nicméně už nyní prozradili, že seriál nabídne takovou podívanou, jaká byla na herních obrazovkách nemyslitelná.

V rozhovoru se serverem IGN to uvedla Kiki Wolfkill, výkonná producentka Halo a šéfka transmedií v 343 Industries. Dočkáme se tak například odhalení Ciefova obličeje, který jsme za poslední dvě dekády na herních monitorech nespatřili. Podle ní je ale takovýto krok nezbytný s ohledem na celistvost seriálového příběhu.

„Na co se mohou těšit fanoušci? Vyprávíme příběh nejen o činech hlavní postavy, ale také jeho životní cestu. A v té je nezbytné, abyste viděli osobu z masa a kostí, která se ukrývá za zbrojí. Proto v novém seriálu vůbec poprvé uvidíte tvář,“ prozradila Kiki Wolfkill.

Ústřední role se zhostí kanadský herec Pablo Schreiber, který si zahrál i ve filmech Mrakodrap či Dokonalá loupež. Už ukázali hned několik ukázek, ta nejnovější toho přitom prozrazuje zatím nejvíc. Kromě Master Chiefa a jeho ikonického arzenálu, který bude obsahovat i energetický meč, nám odhaluje v plné parádě i Cortanu. A těšit se podle všeho můžeme i na celou řadu dalších nepřátel z řad Covenantu – zmiňme například Elites, Brutes a Jackals.

Halo: The Series poběží na platformě Paramount+

Děj se bude lišit

Grafika vypadá velmi slibně, a tak podle všeho půjde o povedenou akci. Děj se však nebude odehrávat shodně s herním světem. Tvůrci se nechali slyšet, že si vytvoří vlastní kánon označovaný jako „Halo Silver Timeline“. „Naše perspektiva se liší od příběhů, které jsme zažili ve hrách,“ prohlásila Kiki Wolfkill. Ta má značku Halo na starosti napříč platformami.

Kromě Pabla Schreibera si v novém seriálu zahrají také Natascha McElhone, Charlie Murphy, Shabana Azmi, Björn Freiberg, Olive Gray, Bentley Kalu, Natasha Culzac či například Yerin Ha. Režie se ujali Jonathan Liebesman, Otto Bathurst, Roel Reiné a Jet Wilkinson. Premiéra sci-fi seriálu podle legendárního FPS bude mít premiéru 24. března 2022 na platformě Paramount+, první sezóna počítá s devíti epizodami.

První trailer seriálu Halo: The Series na Game Awards 2021

 

Názory ostatních Geeků

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze.

Máš něco na srdci?

nahoru