Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička
Netflix odstartuje týden pro GEEKy. A bude se na co těšit Události
Mikina The Witcher - Grandmaster (US L / EU XL) Elektronické předplatné deníku Sport a časopisu Computer na půl roku v hodnotě 2173 Kč
Mikina The Witcher - Grandmaster (US L / EU XL)
1 239 Kč 1 499 Kč
Kšiltovka The Witcher - Černý vlk
Kšiltovka The Witcher - Černý vlk
Produkt není určen k prodeji.
Figurka The Witcher - Regis
Figurka The Witcher - Regis
1 074 Kč 1 299 Kč 991 Kč 1 199 Kč

Netflix odstartuje týden pro GEEKy. A bude se na co těšit

autor: Stanislav Holý

Vypište si dovolenou, vymyslete omluvenky do školy, a hlavně vezměte ovladače do ruky. Netflix totiž oznámil, že již příští týden odstartuje týden zasvěcený GEEKům. A první indicie jasně ukazují, že se máme opravdu na co těšit.

Akce zvaná GEEKED WEEK se bude konat od pondělí 7. června do pátku 11. června. Již nyní je přitom jasné, že bude zasvěcená všem milovníkům komiksů, fantasy, sci-fi a gamingu. Dočkat bychom se měli celé řady zajímavých novinek a oznámení.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Plakát lákající na akci GEEKED WEEK

 

Podle serveru The Verge můžeme očekávat „širokou škálu exkluzivních zpráv, nové upoutávky či příspěvky přímo od těch největších filmových a seriálových hvězd současnosti“. Je takřka již jisté, že se dočkáme nových informací o nadcházejících titulech The Witcher, The Sandman a The Cuphead Show.

Plakát Netflixu toho nicméně odhaluje daleko více. Zmiňuje například The Umbrella Academy, Resident Evil, Sweet Tooth či Cowboy Bebop. O zajímavé novinky tedy rozhodně nebude nouze.  Kromě sociálních sítí můžete všechny novinky a oznámení sledovat přímo na stránkách GeekedWeek.com.

Trailer k seriálu The Witcher

 

Názory ostatních Geeků

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze.

Máš něco na srdci?

nahoru