Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička
Netradiční test. Problémy ve FIFA 20 mají vyřešit samotní hráči

Netradiční test. Problémy ve FIFA 20 mají vyřešit samotní hráči

Události
FIFA 20 (PC)_1672487261
FIFA 20 (PC)
Produkt není určen k prodeji.
FIFA 20 (Xbox ONE)_932995438
FIFA 20 (Xbox ONE)
Produkt není určen k prodeji.
FIFA 20 (PS4)_1167270134
FIFA 20 (PS4)
Produkt není určen k prodeji.

K velmi netradičnímu testu se odhodlali tvůrci ze studia EA, kteří mají na starosti fotbalový simulátor FIFA 20. Do ladění updatu pro tento titul zapojí samotné hráče. Díky tomu by se měly vyřešit problémy s odezvou při hře více hráčů.

Na problémy s odezvou, lagování a další neduhy při hraní on-line spojené se sítí si fanoušci FIFA 20 stěžují již nějakou dobu. V prosinci jim tvůrci přislíbili, že se budou všemi problémy zabývat. Nyní však přistoupili konečně k reálným krokům – do testování zapojí samotné hráče.

„Musíme se zaměřit na problémy z reálného světa. Právě proto musíme mít k dispozici co nejvíce informací od samotných uživatelů. V potaz je totiž nutné brát podmínky z reálného světa, hru totiž může negativně ovlivňovat ztráta paketů, slabý signál WiFi, ale zároveň i hromada dalších věcí,“ uvedli tvůrci na svém webu.

Trailer ke hře FIFA 20

 

Drobná změna ovlivní miliony hráčů

Sami totiž přiznávají, že když provedou sebemenší změnu, ovlivní to miliony lidí z různých koutů světa – a pochopitelně to může být i negativní dopad, neboť takřka každý má doma jedinečné herní podmínky.

Právě proto bude nyní EA hledat dobrovolné hráče, na kterých budou potencionální změny vyzkoušeny nejprve. Půjde nicméně výhradně o jedince, kteří se Sony spolupracovali již v minulosti. Ti pak budou moci poskytnout tvůrcům zpětnou vazbu, aby následně mohli podle zjištění všechna nastavení upravit. Vývojáři se tedy jinými slovy budou snažit nasimulovat nejrůznější scénáře v reálném světě tak, aby následně podle nich mohli nastavit všechny parametry hry.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Takto bude vypadat speciální panel pro živé studie

 

Tzv. živé studie poznají hráči na první pohled. Část obrazovky jim totiž zakryje speciální panel v pravém horním rohu, díky kterým uvidí hodnoty na vstupech okamžitě. Budou tedy moci lépe pochopit, zda v jejich konkrétním případě dochází k problémům s lagováním a jak nejlépe celou situaci vyřešit. Nasbíraná data budou následně putovat do EA k bližší analýze. Až se podaří celý titul vyladit co nejlépe, dočkají se změn i běžní uživatelé. To může nicméně trvat klidně i několik týdnů.

Právě hraní on-line je jedním z největších lákadel titulu FIFA 20. Režim Volta, kdy si poskládáte tým ze tří, čtyř či pěti hráčů a vydáte se zahrát si pouliční fotbálek, se totiž těší velké popularitě. Režim má i příběh a nechybí ani online liga či možnost vybudovat si ultimátní sebranku á la Ultimate tým.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Ukázka ze hry FIFA 20

Ohodnoť článek:

Názory ostatních Geeků

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze.

Máš něco na srdci?

100% GEEKsměs bez elektroniky 100% GEEKsměs bez elektroniky
nahoru