Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička
Nicolas Cage si zahraje Supermana

Nicolas Cage si zahraje Supermana

Události
Lampička Superman - Superman Logo_735216409
Lampička Superman - Superman Logo
330 Kč 399 Kč
Figurka Funko POP! DC Comics - Superman Imperial Palace (Heroes 402)_984291059
Figurka Funko POP! DC Comics - Superman Imperial Palace (Heroes 402)
330 Kč 399 Kč
Polštář Superman - Superman Sign_1501637707
Polštář Superman - Superman Sign
412 Kč 499 Kč

Štěbetalo se o tom již delší dobu, nyní je to ale oficiální – Nicolas Cage se skutečně objeví na filmovém plátně jako Superman. Pozor, následující text obsahuje spoilery!

Abychom se dostali k Supermanovi, musíme začít Flashem… Právě nejrychlejší muž planety totiž zamíří již 15. června do kin. V roli Barryho Allena alias Flashe se představí Ezra Miller, který ve snímku bude „překonávat hranice svých superschopností“.

Svou rychlost využije v tomto 144 minut dlouhém filmu Flash k tomu, aby změnil minulost. Jeho pokus o záchranu rodiny ale vytvoří svět bez superhrdinů a donutí ho závodit o život, aby zachránil budoucnost. Je tedy evidentní, že paralelním světům bude v tomto snímku věnován opravdu velký prostor.

Film Flash bude mít premiéru v kinech 15. června

Těšte se na dva Batmany i Supergirl

Tvůrci tak již dříve prozradili, že se můžeme těšit na dva Batmany – na Michaela Keatona a Bena Afflecka. Chybět nebude ani Supergirl. Režisér Andy Muschietti pro Esquire Middle East prozradil, že se ve filmu potkáme také s „nejvíce ikonickým superhrdinou všech dob“. Nemusíte přemýšlet dlouho, řeč je samozřejmě o Supermanovi.

Muschietti se dokonce netajil ani tím, na koho toto doposud utajované cameo čeká. Muže z oceli, jehož jednou slabinou je kryptonit, si zahraje právě Cage!

Skalní fanoušci DC komiksů budou jistě vědět, že tento herec čekal na svou příležitost dlouhých 25 let. Na konci minulého tisíciletí totiž Tim Burton připravoval snímek Superman Lives, kde měl slušivý trikot obléknout právě Cage. Dokonce existují i záběry, ve kterých si oceňovaný herec zkouší kostým Supermana, projekt však nakonec nepostoupil do fáze natáčení. Nyní se ale podle všeho Cage opravdu dočká…

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Nicolas Cage si zkouší oblek pro snímek Superman Lives

 

Ohodnoť článek:

Názory ostatních Geeků

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze.

Máš něco na srdci?

nahoru