Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička
Ninja a Pokimane se objeví ve filmu. Připravte se také na WitcherCon

Ninja a Pokimane se objeví ve filmu. Připravte se také na WitcherCon

Události
Figurka The Witcher - Regis_1273839964
Figurka The Witcher - Regis
Produkt není určen k prodeji.
Medailon na krk The Witcher - Vlk_633993947
Medailon na krk The Witcher - Vlk
Produkt není určen k prodeji.
Mikina The Witcher: Runestone (L)_1577320225
Mikina The Witcher: Runestone (L)
Produkt není určen k prodeji.

Svět her a filmů i seriálů se proplétá stále častěji. V tomto týdnu jsme přitom byli svědky hned několika zajímavých oznámení, která nenechají skalní fandy chladné.

Tyler „Ninja“ Blevins a Imane „Pokimane“ Anys – to jsou dva slavní influenceři, které snad ani není potřeba představovat. I když je známe především z jejich streamů, nyní by se měli objevit také v připravovaném akčním filmu Free Guy, ve kterém hlavní roli ztvární Ryan Reynolds.

Ten hraje bankovního úředníka, který zjistí, že je ve skutečnosti nehratelnou postavou ve videohře. A tak se rozhodne stát se hrdinou, který přepíše vlastní příběh. V prostředí, kde neexistují žádná omezení a kde je vše dovoleno musí zachránit svět dřív, než bude zničen.

Tvůrci sice zatím drží všechny informace pod pokličkou, aby fanoušky co možná nejdéle natahovali až do 13. srpna, kdy má film premiéru. Bude tedy zajímavé sledovat, jak se slavní influenceři zhostí svých rolí a jak bude celé dílo ve výsledku vypadat. Režie této komedie se ujal Shawn Levy, který stojí i za úspěšnými snímky Ocelová pěst, Stážisti či Noc v muzeu.

 

Oslava Zaklínače

To nejsou jediné novinky, které tento týden filmový a seriálový svět přinesl. Po téměř dvouletém čekání to vypadá, že bychom se mohli již zkraje příštího měsíce dočkat druhé série populárního Zaklínače.

Zástupci Netlixu totiž lákají na WitcherCon, který vypukne 9. července. Fanoušci nicméně poukazují na to, že to je pátek. A vzhledem k tomu, že Netflix zpravidla uvádí nové seriály těsně před víkendem, lze očekávat, že se skutečně dočkáme druhé série. Koneckonců již dříve zástupci Netflixu slíbili, že letos skutečně vyjde.

Oznámení o WitcherConu mimochodem Netflix zveřejnil na Twitteru. Do konverzace se prakticky okamžitě zapojili i lidé z CD Projekt Red, kteří stojí za herním světem Zaklínače. Vyloučeno tedy není ani to, že se dočkáme v rámci WitcherConu oznámení o nějakém novém titulu. Na pozvánce je totiž herní i seriálový Geralt.

Jasno nicméně bude až za pár týdnů.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

 

Ohodnoť článek:

Názory ostatních Geeků (1)

.

zaklínač a pokémoni?... no dobrá... :D

Máš něco na srdci?

nahoru