Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička
Nízká hmotnost, špičková rychlost. Nové herní myši SteelSeries Aerox se odhalují

Nízká hmotnost, špičková rychlost. Nové herní myši SteelSeries Aerox se odhalují

Události
SteelSeries Aerox 5, černá_1490612115
SteelSeries Aerox 5, černá
1 487 Kč 1 799 Kč
SteelSeries Aerox 5 Wireless, černá_471154221
SteelSeries Aerox 5 Wireless, černá
2 065 Kč 2 499 Kč
SteelSeries Aerox 9 Wireless, černá_1165099216
SteelSeries Aerox 9 Wireless, černá
2 065 Kč 2 499 Kč

Rodina herních myší od společnosti SteelSeries se rozrostla o nové modely – Aerox 5, Aerox 5 Wireless a Aerox 9 Wireless. Typický je pro ně ultralehký design s přizpůsobitelnými tlačítky, stejně jako rychlost, přesnost a flexibilita.

Nové produkty představují podle výrobce „fúzi ultralehkého designu a široké variability nastavení tlačítek pro maximální přesnost a rychlost pohybu a pohodlí každého typu hráče“. Menší hmotnost má podle něj výrazný pozitivní vliv na rychlost a vytrvalost – tedy na vlastnosti, které jsou důležité pro soutěžní hraní.

Pojítkem nových myší je možnost volby. Od aplikací a zkratek v mobilním telefonu až po výběr kávy ve Starbucks – téměř vše je dnes přizpůsobitelné a hraní her, resp. možnost volby by měla být při hraní stejná jako v běžném životě. Pojďme si jednotlivé modely představit trochu blíže…

SteelSeries Aerox 5

Nejlehčí multižánrová herní myš dosahující hmotnosti sotva 66 g. Aerox 5 kombinuje ultralehký design a 9 programovatelných tlačítek, což umožňuje hráčům flexibilně a okamžitě se přizpůsobit jakékoli hře, resp. hernímu žánru.

Senzor TrueMove Air a kluznice se 100% PTFE zajišťují maximální přesnost každého pohybu myši, zatímco spínače Golden Micro zaručí správnou registraci každého stisknutí. Třízónové RGB podsvícení je společně s vnitřními obvody bezpečně uzavřeno ve schránce odolné proti polití, prachu a jiným nečistotám díky technologii AquaBarrier s certifikací IP54.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

SteelSeries Aerox 5 Wireless

Nejlehčí bezdrátová multižánrová herní myš s hmotností pouhých 74 g poskytuje úctyhodných 180 hodin nepřetržitého hraní, které umocňuje schopnost přetavit 15 minut rychlého nabíjení v dalších 40 hodin hraní.

Integrovaná duální bezdrátová technologie Quantum 2.0 a Bluetooth uvolňuje hráčům ruce, resp. umožňuje připojení k libovolnému zařízení. Myš si s sebou nese vlastnosti své drátové sestry, včetně 9 programovatelných tlačítek, senzoru TrueMove Air a technologie AquaBarrier.

SteelSeries Aerox 9 Wireless

Inovace konečně po mnoha letech dorazily i do MMO a MOBA žánru a výsledkem je ultralehká, bezdrátová myš o hmotnosti 89 g. Myš Aerox 9 Wireless nabízí hráčům 12 programovatelných tlačítek na boku myši.

I ona svým svěřenkyním a svěřencům poskytne duální bezdrátovou technologii Quantum 2.0 a Bluetooth. Stejně jako její sourozenci je postavena na pevných základech využívajících spínače Golden Micro, senzor TrueMove Air a technologii AquaBarried. Nechybí také dlouhá výdrž až 180 hodin a rychlé nabíjení představující dalších 40 hodin za 15 minut.

 

Ohodnoť článek:

Názory ostatních Geeků

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze.

Máš něco na srdci?

nahoru