Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Nové fotomobily Huawei doplní také sluchátka a hodinky Události
Huawei P30 Pro, 8GB/256GB, černá  + CZC 5000mAh WIRELESS POWERBANK - červená v hodnotě 499 Kč + DIGI TV s více než 100 programy na 1 měsíc zdarma + Elektronické předplatné čtiva v hodnotě 4 800 Kč na půl roku zdarma
Huawei P30 Pro, 8GB/256GB, černá
20 653 Kč 24 990 Kč
Huawei P30, 6GB/128GB, Aurora  + DIGI TV s více než 100 programy na 1 měsíc zdarma + Elektronické předplatné čtiva v hodnotě 4 800 Kč na půl roku zdarma
Huawei P30, 6GB/128GB, Aurora
13 222 Kč 15 999 Kč 11 561 Kč 13 989 Kč
Huawei P30 Pro, 6GB/128GB, Breathing Crystal  + CZC 5000mAh WIRELESS POWERBANK - červená v hodnotě 499 Kč + DIGI TV s více než 100 programy na 1 měsíc zdarma + Elektronické předplatné čtiva v hodnotě 4 800 Kč na půl roku zdarma
Huawei P30 Pro, 6GB/128GB, Breathing Crystal
18 586 Kč 22 489 Kč

Nové fotomobily Huawei doplní také sluchátka a hodinky

autor: Saša Ševčík
Společnost Huawei tento týden odhalila špičkové telefony P30 a P30 Pro. Premiéru si nicméně odbyly také další dvě zajímavé novinky – bezdrátová sluchátka FreeLace a nové modely chytrých hodinek řady Watch GT.

Není pochyb o tom, že hlavním tahounem úterní tiskovky byly právě chytré telefony. Modely P30 a P30 Pro totiž patří k tomu nejlepšímu, co bude možné na tuzemském trhu zakoupit. Platí to pochopitelně především pro verzi Pro, která zaujme především špičkovým fotoaparátem. Lákadel má ale daleko více.

Představení telefonu Huawei P30

 

Inteligentní párování sluchátek

Ve stínu těchto dvou nových vlajkových lodí takřka úplně zanikly také dvě další novinky. A je to rozhodně škoda, neboť také stojí za pozornost. V první řadě je řeš o sluchátkách Huawei FreeLace. Ta nabízí poměrně zajímavý design, ale největším lákadlem je u nich možnost inteligentního propojení v podobě Huawei HiPair.

V praxi to funguje tak, že USB-C konektor zabudovaný uvnitř sluchátek jednorázově připojíte k jakémukoliv smartphonu Huawei běžícímu na platformě EMUI 9.1. Oba přístroje se pak snadno spárují přes Bluetooth, právě pomocí Huawei HiPair. Sluchátka lze nicméně připojit také k jakémukoliv smartphonu, tabletu nebo notebooku, všechna tato zařízení mohou pochopitelně sluchátka nabíjet.

Huawei FreeLace jsou vybaveny baterií o kapacitě 1200mAh, která se postará až o 18 hodin poslouchání hudby, 13 hodin hovoru nebo 12 dní v pohotovostním režimu na jediné nabití. Už pouhé pětiminutové napájení sluchátek zajistí čtyři hodiny plynulého přehrávání hudby.

Sluchátka FreeLace budou v prodeji v několika barevných provedeních – Graphite Black, Amber Sunrise, Emerald Green a Moonlight Silver. Dostupnost a cena tohoto modelu bude oznámena později.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Huawei FreeLace

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Huawei FreeLace

 

Hodinky? Dvakrát jinak

Chytré hodinky Watch GT uvedla společnost Huawei na trh již v druhé polovině loňského roku. Nyní podnik oznámil, že portfolio doplní o nové modely v podobě edice Active a Elegant.

Verze Active nabízí 46mm ciferník s dotykovým displejem 1,39“ AMOLED HD o rozlišení 454 x 454 pixelů. Watch GT Elegant se pyšní menším 42mm ciferníkem s displejem AMOLED HD o velikosti 1,2“ a s rozlišením 390 x 390 pixelů. Vysoké rozlišení displeje zajistí krásné barvy a široké spektrum pozorovacích úhlů.

Stejně jako Watch GT Sport a Classic, i model Active nabízí dvoutýdenní výdrž baterie při aktivním používání. Verze Elegant pak slibuje až týdenní výdrž na jedno nabití. Při jejich využívání jako klasických hodinek zůstanou Watch GT nabité až 30 dní. Pro maximalizaci životnosti baterie lze také přepínat mezi výkonným a úsporným režimem na základě aktivity uživatele.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Huawei Watch GT

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Huawei Watch GT

 

Zacíleno na sportovce

Hodinky nabízí nespočet profesionálních sportovních funkcí. Podporují například režim Triatlon, nepřetržité monitorování tepové a srdeční frekvence v reálném čase nebo sledování spánku TruSleep 2.0. Technologie dokáže pomocí infračervených senzorů kontrolovat spánek uživatele, rozpoznat případné problémy a nabídnout více než 200 návrhů na zlepšení jeho kvality.

Oba modely Huawei Watch GT se zákazníkům představí v nových barvách. Verze Elegant bude na trhu v decentním černém a bílém provedení, model Active v zářivé oranžové nebo tmavě zelené barvě. Stejně jako u sluchátek, také v případě hodinek si budeme muset na informace o ceně a dostupnosti ještě počkat.

Názory ostatních Geeků

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze.

Máš něco na srdci?

nahoru