Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička
Nový Spider-Man se přiřítí už příští měsíc. Tady je ochutnávka z paralelních světů

Nový Spider-Man se přiřítí už příští měsíc. Tady je ochutnávka z paralelních světů

Události
Figurka Funko POP! Spider-Man: No Way Home - Spider-Man Integrated Suit_1216386979
Figurka Funko POP! Spider-Man: No Way Home - Spider-Man Integrated Suit
Produkt není určen k prodeji.
Povlečení Spider-Man - Spider-Man_827051313
Povlečení Spider-Man - Spider-Man
Produkt není určen k prodeji.
autor: Saša Ševčík

Už příští měsíc se přiřítí do českých kin nový Spider-Man, ve kterém uvidí všichni dobrého souseda bez masky – a budou znát jeho totožnost. Už nyní zveřejnil Falcon první trailer s českým dabingem, který odhaluje i paralelní světy.

Tom Holland jakožto hlavní představitel pavoučího muže Peter Parker to v nejnovějším filmovém dílu nebude mít vůbec jednoduché. Jeho totožnost je odhalena, kvůli čemuž se jeho nejbližší ocitnou ve velkém nebezpečí.

Spider-Man se proto rozhodne jít za Doctorem Strangem a poprosí ho o pomoc. Přání má jednoduché – chce, aby všichni na jeho tajemství zapomněli. I když se to nemusí na první pohled zdát, kouzlo je to velmi složité, a tak v realitě vznikne obrovská trhlina, prostřednictvím které proniknou do našeho světa ti nejmocnější zloduši, kteří bojovali s pavoučím mužem v paralelních světech.

Dobrý soused Peter Parker tak bude čelit dosud té největší výzvě, se kterou se setkal. V prvním dabovaném traileru se můžeme seznámit i s některými záporáky – málo jich rozhodně nebude. Navíc vzniknou i nečekaná spojenectví a o souboje mezi přáteli také nebude nouze.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

 

Názory ostatních Geeků

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze.

Máš něco na srdci?

nahoru