Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička
Oslavte 20. narozeniny Operace Flashpoint speciální výroční edicí

Oslavte 20. narozeniny Operace Flashpoint speciální výroční edicí

Události
Mapa Arma 3 - Apex_1055464657
Mapa Arma 3 - Apex
Produkt není určen k prodeji.
Mapa Arma 3 - Contact_1716925838
Mapa Arma 3 - Contact
Produkt není určen k prodeji.
Mapa Arma 3 - Republic of Altis and Stratis_808002532
Mapa Arma 3 - Republic of Altis and Stratis
Produkt není určen k prodeji.
Mapa Arma 3 - Malden_824517982
Mapa Arma 3 - Malden
Produkt není určen k prodeji.
autor: Miroslav Václavík

Na konci týdne oslavil dvacítku titul, který patří do zlatého fondu českých her. Operace Flashpoint už však nenese své původní jméno, nyní ji celý svět zná jako Arma.

Staňte se součástí oslav a pořiďte kompletní výroční edici se všemi díly i rozšířeními vojenského simulátoru s 80% slevou. Pozor však, nabídka platí jen do 12. července.

Unikátní český zážitek

Operace Flashpoint od studia Bohemia Interactive vzala v roce 2001 naše počítače útokem. Na fiktivních ostrovech jste se stali součástí válečného konfliktu mezi Spojenými státy a Sovětským svazem, a tuzemský hráč se tu cítil jako doma – vývojáři totiž pro tvorbu prostředí hojně využívali českých luhů a hájů. Do té doby nevídaná taktická vojenská akce tak měla nejen obrovskou rozlohu herní mapy, nový přístup k realističnosti videoher a zástupy použitelných vozidel a zbraní, ale i unikátní kouzlo pro české hráče.

Arma 20th Anniversary Edition

Pokud chcete na oslavence zavzpomínat i vy, můžete se vrhnout do všech dílů vrhnout za pouhý zlomek ceny. Vývojáři se totiž rozhodli v rámci slavností připravit speciální výroční edici, kde najdete kompletní nabídku z historie série. Jen původní díl už zde nenajdete jako Operaci Flashpoint, ale jako ARMA: Cold War Assault. Práva na název „Operation Flashpoint“ totiž po rozchodu s vydavatelem Codemasters zůstal v držení britské firmy, následně tak vznikla hráčům dobře známá značka Arma.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Ve výročním balíčku kromě původní Operace Flashpoint najdete i tituly Arma 2 a Arma 3 se všemi rozšířeními. Jestliže tak patříte k hráčům, kteří se z nějakého důvodu dosud tomuto českému klenotu blíže nevěnovali, nebo vám jen něco ve sbírce chybí, máte teď jedinečnou příležitost. Jen pozor – hra je neskutečně návyková, a pokud vám padne do noty, nemuseli byste vzhledem k množství obsahu už letos vidět sluníčko.

Výroční stream

Součástí oslav byl i dvouhodinový stream, kde se k historii vývoje jak samotné hry, tak značky jako takové, vyjadřují spoluzakladatel Bohemia Interactive Marek Španěl a kreativní ředitel Ivan Buchta. Kromě vzpomínek se dostalo i na několik dotazů díváků a pro fanouška série jde o skvělou možnost nahlédnout za opou jedné z ikonických her české historie.

Názory ostatních Geeků

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze.

Máš něco na srdci?

nahoru