Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Pařan Jarda vs. God of War: Antický řezník mezi severskými bohy [videorecenze] Produktové tipy
God of War (PS4)
God of War (PS4)
1 404 Kč 1 699 Kč 412 Kč 499 Kč

Pařan Jarda vs. God of War: Antický řezník mezi severskými bohy [videorecenze]

Letošní rok je na exkluzivity pro televizní konzoli Sony PlayStation opravdu plodný. Na jednu velmi zajímavou se detailně podíval Pařan Jarda Konáš v novém video speciálu od CZC.cz.

Starší, moudřejší a zdánlivě bez svého všudypřítomného hněvu. Kratos se v novém dílu série God of War, která se mimochodem velmi změnila, vrací v plné síle. Ve velkolepém převyprávění klasického příběhu na hráče čeká obtížná a nezvyklá cesta.

Pařan Jarda vs. God of War

 

Touha stát se lepším člověkem

Vydejte se s Kratosem na cestu osobního růstu plnou násilí a touhy stát se lepším člověkem kvůli svému synovi. Nebude to ale nic snadného, neboť ve světě plném příšer, draků a bohů číhá nejedno nebezpečí. A když je váš život plný krve a chaosu, jak můžete napravit chyby minulosti a ochránit tak svou budoucnost?

O to se s ovladačem v ruce pokusil Pařan Jarda. Ten si ve svém hodnocení všímá pozoruhodné proměny nového dílu God of War. Boří totiž základní prvky, které definovaly celou sérii – uspokojující boj, strhující měřítko a podmanivý příběh – a zcela novým způsobem je skládá zase dohromady.

Kratos je jako učitel a ochránce svého syna odhodlán vydobýt si jeho respekt a zároveň tak dostává neočekávanou šanci ovládnout svůj hněv, který jej dlouho utvářel. V pochybách o temném dědictví, které předal svému potomkovi, doufá, že napraví chyby – a hrůzy – své minulosti.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

God of War

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

God of War

 

Kratosova mocná sekyra a Atreus

Jak se Jardovi podařilo zkrotit Kratosovu mocnou sekeru s ovladačem PlayStationu 4 Pro v ruce? Jak se skamarádil s novým pohledem kamery, který nabízí až intimní pohled na svět a přibližuje zuřivé souboje jako nikdy předtím? A konečně co si myslí o dospívajícím Atreusovi? Podívejte se na video výše, kde naleznete všechny jeho dojmy i ukázky ze hry.

Pařan Jarda bude na CZC.cz hodnotit hry pravidelně každý týden, a to vždy v neděli ve 20:20. Pokud tedy nechcete o hodnocení nových her přijít, nezapomeňte nás pravidelně sledovat. Mezitím si můžete připomenout první díl Pařan Jarda vs. Far Cry 5.

Zakoupit hru God of War můžete v našem obchodě.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Názory ostatních Geeků

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze.

Máš něco na srdci?

nahoru