Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička
Pařan Jarda vs. Retro: Age of Empires – přežijí jen silní

Pařan Jarda vs. Retro: Age of Empires – přežijí jen silní

Produktové tipy
Age of Empires: Definitive Edition (PC) - elektronicky_1603610227
Age of Empires: Definitive Edition (PC) - elektronicky
Produkt není určen k prodeji.

Až do roku 1997 se tentokrát vydal Pařan Jarda, aby s herními fanoušky zavzpomínal na legendární strategii Age of Empire. Nechybí ani porovnání s dalšími podobnými tituly té doby. Dost bylo řečí, pojďme se dívat…

Pařan Jarda vs. Retro: Age of Empires

 

Historii Age of Empires si můžete připomenout ve videu výše. Zajímavě nicméně vypadá také porovnání, jak se tato sága za více než 20 let vývoje změnila. To krásně dokládá nový titul Age of Empires: Definitive Edition, který je určen pro stroje s operačním systémem Windows.

Dramatickou proměnou prošla především grafická stránka titulu. Užijte si HD grafiku ve 4K s modernizovanými animacemi ve více než 40 hodinách přepracované kampaně s novým příběhem a tempem, zapojte se do online bitev mezi až 8 hráči s novými funkcemi a výherními podmínkami nebo dejte průchod své kreativitě v editoru scénářů a podělte se o své výtvory.

Age of Empires: Definitive Edition

 

Uživatelé se mohou těšit také na modernizovanou hratelnost i řadu dalších nových funkcí. Age of Empires: Definitive Edition přináší v jednom balení veškerý oficiálně vydaný obsah této série.

Hru Age of Empires jsme testovali na notebooku OMEN by HP 15-ce005nc. Herní fanoušci by rozhodně měli sledovat náš YouTube kanál, kde Pařan Jarda pravidelně hodnotí nové hry, ale také se ohlíží za nejzajímavějšími tituly uplynulých let.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Age of Empires: Definitive Edition

Ohodnoť článek:

Názory ostatních Geeků (1)

Prej přežijí jen silní

Hlavně že to hrála moje babička a přežila, přitom mnohdy nezvedne ani tašku s nákupem. ...

Máš něco na srdci?

nahoru