Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Po boku Harryho Pottera na život a na smrt. Wizards Unite je k dispozici zdarma Události
Plyšák Funko Harry Potter - Ron
Plyšák Funko Harry Potter - Ron
412 Kč 499 Kč
Klíčenka Harry Potter - Harry Potter (Chibi Mini)
Klíčenka Harry Potter - Harry Potter (Chibi Mini)
148 Kč 179 Kč
Plyšák Funko Harry Potter - Dobby
Plyšák Funko Harry Potter - Dobby
Produkt není určen k prodeji.

Po boku Harryho Pottera na život a na smrt. Wizards Unite je k dispozici zdarma

autor: Petr Kirs
Netrpělivě očekávaný titul Harry Potter: Wizards Unite je konečně venku. Tvůrci slavného hitu Pokémon Go ze studia Niantic slibují napínavou akci a první hodiny hraní naznačují, že si na novém titulu dali opravdu záležet.

Alespoň v rychlosti připomeňme, že hra Pokémon Go způsobila v létě roku 2016 bez nadsázky revoluci. Zvedla totiž hráče z gauče, kdy mohli začíst prostřednictvím displeje svého telefonu hledat roztodivné japonské příšerky napříč celým světem. Sluší se podotknout, že hromada lidí loví se smartphonem v ruce dodnes.

Upoutávka na hru Harry Potter: Wizards Unite

Upoutávka na hru Pokémon Go

 

Stejný rozruch, jaký před lety vyvolal titul Pokémon Go má letos způsobit hra Harry Potter: Wizards Unite. Ta je dostupná pro chytré telefony a počítačové tablety s operačními systémy Google Android a Apple iOS. A to stejně jako v případě pokémonů úplně zadarmo.

Jak už samotný název napovídá, Wizards Unite zavede hráče do kouzelného světa Harryho Pottera, kde se na vlastní oči budeme moci potkat s různými kreaturami z Bradavic, ale také čelit všem nepřátelům, kteří se přiklonili na stranu Pána všeho zla – Lorda Voldemorta.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Ukázka ze hry Harry Potter: Wizards Unite

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Ukázka ze hry Harry Potter: Wizards Unite

 

Novinka opět sází na rozšířenou realitu, kdy vše nadpřirozené uvidíme prostřednictvím displeje našich chytrých telefonů, nebo pochopitelně také tabletů.  Svět čar a kouzel z pera J. K. Rowlingové slibuje tentokrát velmi propracovanou dějovou linii, která by měla hráče bavit dlouhé desítky či stovky hodin. To koneckonců zvládl i titul Pokémon Go.

Předchozí titul Hogwarts Mystery, který se věnoval také ději okolo Harryho Pottera, byl pro mnohé hráče zklamáním. Patrně kvůli tomu, si tvůrci ze studia Niantic dali tolik záležet na hře Wizards Unite. Tak tedy směle do toho! Bombarda!

Názory ostatních Geeků

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze.

Máš něco na srdci?

nahoru