Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička

počítač

 • Lenovo nabízí řešení pro každou kancelář

  S renomovanou značkou Lenovo snadno zařídíte i vaši kancelář. Stačí dát šanci produktům etablovaným ve více než 180 zemích světa, které z Lenova učinily světovou jedničku v prodejích osobních počítačů. Do kvality a spolehlivosti každého výrobku se navíc promítá i téměř 40letá zkušenost této oblíbené značky. Ať už tak hledáte notebook, stolní počítač, pracovní stanici nebo jakékoliv příslušenství, z široké nabídky společnosti Lenovo si jistě vyberete i vy. Pomyslnou třešinkou na dortu je pak spolupráce se značkou Aston Martin.

 • The Last of Us Part I znovu ožije na PC. Jaké železo potřebujete?

  O The Last of Us se v posledních týdnech mluví především s ohledem na velmi povedený seriál. Na novinky se ale mohou těšit i hráči, už na konci měsíce se představí počítačová verze Partu I.

 • Jak vybrat PC (pevný počítač)

  Máte v plánu pořídit si pevný počítač? Takový, který dáte na jedno místo a tam vám bude vždycky k dispozici? Dobře, pojďme se společně podívat, jak vybrat komponenty do PC a jak vybrat stolní počítač.

 • Polda 7 propadl kvůli pirátům. Autoři uvažují o konci tvorby

  Hořkou pachuť má premiéra nového Poldy 7. Titul, který si odbyl premiéru minulý týden v pátek, totiž na síti hojně šíří piráti. Tvůrcům tak zbývají jen oči pro pláč, uvažují o konci tvorby.

 • Už žádné průtahy. Vydání Poldy 7 je na spadnutí

  Poldy 7 jsme se měli dočkat již v loňském roce, koronavirus se ale nevyhnul ani českým tvůrcům, a tak sedmička přichází na trh se zpožděním. Fanoušci se nicméně dočkají již tento měsíc.

 • Polda 7 vyjde v dubnu

  Poldy 7 jsme se měli dočkat již v letošním roce, koronavirus se ale nevyhnul ani českým tvůrcům, a tak sedmička přijde na pulty obchodů až příští rok. A to konkrétně 30. dubna.

 • Zabezpečení a spolehlivost počítačů pod taktovkou Windows 11

  Rychlý start, spolehlivé zabezpečené a elegantní design – to jsou hlavní lákadla moderních zařízení s operačním systémem Windows 10 Pro. Patrně i díky tomu je platforma od společnosti Microsoft tím vůbec nejrozšířenějším řešením na celém světě. A jedenáctky chtějí tento trend potvrdit.

 • Velký přehled novinek ve Windows 11

  Dnes nastal očekávaný den D. Společnost Microsoft vydala svůj očekávaný operační systém Windows 11. Ten přináší celou řadu novinek a vylepšení. Co všechno od něj můžete čekat?

 • Poběží vám Windows 11? Zkuste nový nástroj

  Společnost Microsoft vydala očekávaný nástroj PC Health Check, díky kterému si může kdokoliv ověřit, zda na jeho sestavě poběží operační systém Windows 11. Ten by si měl odbýt premiéru již přespříští týden.

 • Zemřel Clive Sinclair, otec domácích počítačů

  Dnes ve věku 81 let zemřel v Londýně britský podnikatel Sir Clive Marles Sinclair, kterému se přezdívalo otec domácích počítačů. Právě podle něj se totiž jmenovala slavná firma Sinclair Research.

100% GEEKsměs bez elektroniky 100% GEEKsměs bez elektroniky
nahoru