Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička
Pokémoni opět na scéně. Přivítejte unikátní sluchátka od Razeru

Pokémoni opět na scéně. Přivítejte unikátní sluchátka od Razeru

Události
Razer Hammerhead True Wireless, černá_64830929
Razer Hammerhead True Wireless, černá
Produkt není určen k prodeji.
autor: Petr Kirs

Společnost Razer vstoupila před časem na trh s bezdrátovými špunty, které potěší nejen hráče. Model Hammerhead True Wireless se nyní představil v upravené edici věnované slavným pokémonům.

Pokud v recenzích hodnotíme dobíjecí pouzdra bezdrátových špuntů, musíme před čerstvě představenou novinkou hluboce smeknout. Zapomeňte na nenápadnou krabičku, kterou byste museli složitě hledat v útrobách brašny či batohu, novinka se dodává s originálním pokébalem. Uvnitř něj se neukrývá žádná roztodivná příšerka, ale dvojice bezdrátových sluchátek.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Nové špunty v edici Pokémon

 

Jde právě o zmiňovaný model Hammerhead True Wireless, který však byl převléknut do žluté barvy. Logo společnosti Razer byste hledali na vnější straně marně, místo něho se zde pyšní starý dobrý Pikachu. Pokud patříte mezi milovníky pokémonů, pravděpodobně budete na trhu hezčí bezdrátové špunty hledat jen velmi složitě.

Parametry novinky nejlépe osvětlí pohled na sluchátka Hammerhead True Wireless. Razer je sice výrobcem herního příslušenství, ale tato sluchátka se nehodí jen na hry. Jsou ideální pro většinu aktivit, díky certifikaci IPX4 totiž odolávají vodě. Můžete si je s sebou bez problémů vzít na výšlap, do posilovny či na jinou sportovní aktivitu. Nevadí jim ani pot.

Potěší i další parametry a funkce – redukce okolního šumu, široký frekvenční rozsah 20 Hz až 20 kHz s citlivostí 91 +/- 3 dB a impedancí 32 Ohmů. Tato sluchátka se navíc chlubí velmi nízkou latencí 60 ms, což znamená, že budete zvuk slyšet vždy v reálném čase.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Razer Hammerhead True Wireless

 

Sluchátka se připojují přes Bluetooth 5.0, a to až do vzdálenosti 10 metrů. Vydrží hrát 4 hodiny, 12 dalších hodin s nabíjecím krytem, nabíjí se 1,5 hodiny. V případě pokébalu slibuje výrobce ještě o tři hodiny delší výdrž.

Bezdrátové pecky společnosti Razer ve speciální edici Pikachu budou prodávány nejprve na čínském trhu za částku okolo tří tisíc korun. To je podobná suma, na jakou zájemce vyjde model Hammerhead True Wireless, který je již možné zakoupit v obchodech. O tom, jestli se novinka dostane i na další světové trhy, rozhodnou prodejní úspěchy v Číně.

Názory ostatních Geeků

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze.

Máš něco na srdci?

nahoru