Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička
Pořiďte si libovolný telefon Samsung a získejte slevu 1.100 Kč na Galaxy Watch4

Pořiďte si libovolný telefon Samsung a získejte slevu 1.100 Kč na Galaxy Watch4

Produktové tipy
Samsung Galaxy Watch 4 40mm, Black_1596548771
Samsung Galaxy Watch 4 40mm, Black
4 124 Kč 4 990 Kč
Samsung Galaxy Watch 4 44mm, Silver_1052039623
Samsung Galaxy Watch 4 44mm, Silver
4 124 Kč 4 990 Kč
Samsung Galaxy Watch 4 Classic 42mm, Silver_1030490701
Samsung Galaxy Watch 4 Classic 42mm, Silver
Produkt není určen k prodeji.
Samsung Galaxy Watch 4 Classic 46mm, Black_1675827182
Samsung Galaxy Watch 4 Classic 46mm, Black
6 190 Kč 7 490 Kč
autor: Miroslav Václavík

Dnešním dnem startuje akce, díky níž získáte slevu 1.100 Kč na všechny varianty nejnovějších chytrých hodinek od Samsungu. Při nákupu kteréhokoliv z telefonů Samsung totiž získáte unikátní slevový kód, který lze při nákupu Galaxy Watch4 a Galaxy Watch4 Classic využít.

Galaxy Watch4

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Skvělé chytré hodinky, které se mohou pochlubit nádherným designem a řadou jedinečných funkcí pro sportovce. Zdraví a sportovní aktivity jsou totiž tím hlavním, co budou Galaxy Watch4 sledovat. Nová generace navíc přechází na Wear OS od Googlu, což znamená řadu aplikací a pokročilých funkcí přímo na vašem zápěstí. Přizpůsobte si hodinky přesně podle vašeho stylu, využívejte stovek užitečných aplikací a sledujte vše skrz sportovní režimy. Lehký ikonický design navíc přesně sedne vaší ruce, a díky možnosti výběru z několika velikostí najde uplatnění jak u menších dámských, tak větších mužských rukou. Nechybí pochopitelně ani možnost snadno platit pomocí Google Pay.

Galaxy Watch4 Classic

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Na rozdíl od výše zmíněných Galaxy Watch4, jdou Galaxy Watch4 Classic konzervativnějším směrem, alespoň co se vzhledu týče. Ikonický vzhled, a to včetně fyzické rotační lunety a plně přizpůsobitelnými ciferníky. Ani tady u nejnovější generace nechybí operační systém Wear OS, což přináší přístup ke stovkám skvělých aplikací i k možnosti bezkontaktních plateb skrz Google Pay. Senzor Samsung BioActive se navíc postará o zdraví každého, ať už jde o sportovce, či nikoliv. Hodinky totiž zvládnou monitorovat fungování srdce, měřit krevní tlak, sledovat kvalitu spánku a řadu dalšího. Přestože jde vzhledem o konzervativnější přístup, i v tomto případě jde o skvělého parťáka pro sport – 90 sportovních režimů dokáže přesně poznat, co a jak děláte, aniž byste museli cokoliv složitě nastavovat. Prostě začněte, hodinky se o vše postarají za vás.

Telefony Samsung

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Mobilních telefonů značky Samsung máme v nabídce na CZC.cz celou hromadu, a to od těch cenově nejdostupnějších až po ty největší pecky, které v současnosti na trhu s telefony jsou. Vybrat si tak můžete třeba oblíbený smartphone střední třídy Samsung Galaxy A52s, sáhnout po unikátním rozkládacím Samsung Galaxy Z Fold3, případně se podívat do aktuální nabídky telefonů Samsung, které jsou v rámci Black Friday za zvýhodněnou cenu.

Kdy a jak akce funguje?

Akce probíhá od 8. do 30. listopadu 2021, udělat přitom nemusíte prakticky nic. Při nákupu libovolného telefonu od Samsungu totiž obdržíte slevový voucher, který následně použijete při nákupu chytrých hodinek. Připravili jsme pro vás kompletní výčet, abyste si mohli prohlédnout, které hodinky jsou v akci zahrnuty. Platnost voucheru je 21 dní od získání kódu, nezapomeňte tak kupon využít včas.

 

Názory ostatních Geeků

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze.

Máš něco na srdci?

nahoru