Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička
Potřetí a nejlépe. Lenovo má nový tablet, který nahradí i čtečku ebooků

Potřetí a nejlépe. Lenovo má nový tablet, který nahradí i čtečku ebooků

Události
Lenovo Tab M10 Plus 3rd Gen, 4GB/64GB, Wi-Fi, Storm Grey_653325801
Lenovo Tab M10 Plus 3rd Gen, 4GB/64GB, Wi-Fi, Storm Grey
Produkt není určen k prodeji.

Na pultech tuzemských obchodů se zabydlela již třetí generace počítačového tabletu Lenovo Tab M10 Plus. Novinka se hodí pro děti, na práci, ale poslouží klidně i jako čtečka elektronických knih.

Lenovo u modelu Tab M10 Plus gen 3 vsadilo na 8jádrový procesor MediaTek Helio G80, který se stará o rychlou odezvu tabletu. V doprovodu s 4 GB RAM, 64 GB úložištěm, OS Android 12 jde o solidní základ pro práci na cestách.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Lenovo Tab M10 Plus Gen 3

Díky výdrži až 12 hodin se ale novinka hodí také pro přehrávání filmů, poslechu hudby či hrají her. Samozřejmostí je podpora nejznámějších platforem, jako je Netflix, Disney+ či YouTube. Vychutnat si své oblíbené pořady a streamery můžete díky velkému 10,6“ displeji s rozlišením 2K, který staví na technologii IPS.

U obrazovky si zaslouží vyzdvihnout také technologie certifikace TÜV Low Blue Light, díky níž si můžete užívat dlouhé hodiny u obrazovky bez únavy a stresu pro vaše oči. Perfektně funguje také Režim čtení, který šetří vaše oči při dlouhém používání tabletu. Zlepšuje čitelnost tím, že simuluje barevnost stránek v tištěné knize, čímž v podstatě imituje čtení na papíře. Použijte ztlumené nastavení chromatiky nebo přepněte na mono/stupně šedi, abyste se mohli lépe soustředit a snížili námahu očí, ať už čtete e-knihu, upravujete dlouhý dokument, cokoliv jiného.

lenovo-tab-m10-plus-3rd-gen-4-5000x3750x.jpg
lenovo-tab-m10-plus-3rd-gen-2-2048x1320x.jpg
lenovo-tab-m10-plus-3rd-gen-3-2048x1356x.jpg

Lenovo Tab M10 Plus Gen 3

Na cestách přitom nebude tento stroj žádnou velkou přítěží, neboť váží pouze 465 g. Navzdory nízké hmotnosti se do těla tabletu podařilo vtěsnat hned čtyři výkonné reproduktory. Díky hliníkovému šasi je model Lenovo Tab M10 Plus Gen 3 zároveň odolný.

Tablet je připravený k tomu, abyste ho sdíleli s celou rodinou, a to dokonce i s dětmi! Tablet obsahuje předinstalovou aplikaci Google Kids Space, která pomáhá dětem objevovat, tvořit a růst díky knihovně s kvalitním obsahem. Pomocí rodičovské kontroly aplikace Family Link můžete pak spravovat dostupný obsah ze svého vlastního zařízení a nastavovat časové limity doby strávené u zařízení atd.

Na co všechno se můžete u tabletu Lenovo Tab M10 Plus 3nd Gen těšit?

  • OS Android 12
  • 10,6“ IPS displej s rozlišením 2K
  • speciální čtecí režim a certifikát Low Blue Light pro delší používání bez námahy očí
  • čtveřice výkonných reproduktorů s technologií Dolby Atmos
  • 8jádrový procesor MediaTek Helio G80, 4 GB/64 GB

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Lenovo Tab M10 Plus Gen 3

 

Ohodnoť článek:

Názory ostatních Geeků (1)

3nd ?

Nemá to být 3rd ?

Máš něco na srdci?

nahoru