Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička
Práce na Death Stranding 2 jsou v plném proudu, prozradil Reedus

Práce na Death Stranding 2 jsou v plném proudu, prozradil Reedus

Události
Death Stranding - Directors Cut (PS5) O2 TV HBO a Sport Pack na dva měsíce
Death Stranding - Directors Cut (PS5)
809 Kč 979 Kč
Kniha Death Stranding - The Official Novelisation Volume 2
Kniha Death Stranding - The Official Novelisation Volume 2
272 Kč 299 Kč
autor: Petr Kirs

Fanoušci sci-fi Death Stranding z roku 2019 mohou jásat. Podle všeho jsou práce na pokračování v plném proudu. V rozhovoru pro Leo Edit to prozradil přímo herec Norman Reedus, který si zahrál ústřední postavu Sama Portera.

Pikantní na tom je, že Reedus předběhl i samotné tvůrce, kteří zatím příchod dvojky nepotvrdili. Rozhovor přitom nebyl vůbec o samotné hře, ale o nové knize The Ravaged, která vyšla tento měsíc a kterou právě Reedus napsal.

Redaktor serveru Leo Edit při výčtu toho, co herec doposud dokázal, zmínil i videohru Death Stranding. A Reedus spontánně odpověděl: „Právě jsme začali pracovat na druhém dílu.“ Rozhovor se sice bohužel stočil úplně jiným směrem, ale potvrzení dvojky je nepopiratelné. Herec v rozhovoru dále popisoval, jak probíhá mapování jeho postavy do sci-fi světa a jak si práce na prvním dílu užíval.Sluší se připomenout, že i když nebyl příchod Death Stranding 2 oficiálně potvrzen, slavný vývojář Hideo Kodžima již před půl rokem v rozhovoru pro magazín Famitsu zmínil, že ve svém studiu Kojima Productions chystá „velký titul a nový náročný projekt“. Už tehdy se množily spekulace o tom, že Kojima nepřímo mluvil o pokračování Death Stranding.

Protože o dvojce toho zatím více nevíme, alespoň v rychlosti si připomeňme děj jedničky. V blízké budoucnosti otřásly zeměkoulí záhadné exploze, které spustily sérii nadpřirozených událostí známých jako Příliv smrti. Zatímco krajinu zaplavují bytosti z jiného světa a masové vyhubení se zdá nevyhnutelné, vydává se Sam Porter Bridges na cestu napříč bezútěšnou pustinou, aby lidstvo zachránil před hrozícím zničením.

 

Názory ostatních Geeků

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze.

Máš něco na srdci?

nahoru