Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička
Práce na Death Stranding 2 jsou v plném proudu, prozradil Reedus

Práce na Death Stranding 2 jsou v plném proudu, prozradil Reedus

Události
Death Stranding - Directors Cut (PS5)_1425749917
Death Stranding - Directors Cut (PS5)
991 Kč 1 199 Kč
Kniha Death Stranding - The Official Novelisation Volume 2_1729851190
Kniha Death Stranding - The Official Novelisation Volume 2
299 Kč 329 Kč

Fanoušci sci-fi Death Stranding z roku 2019 mohou jásat. Podle všeho jsou práce na pokračování v plném proudu. V rozhovoru pro Leo Edit to prozradil přímo herec Norman Reedus, který si zahrál ústřední postavu Sama Portera.

Pikantní na tom je, že Reedus předběhl i samotné tvůrce, kteří zatím příchod dvojky nepotvrdili. Rozhovor přitom nebyl vůbec o samotné hře, ale o nové knize The Ravaged, která vyšla tento měsíc a kterou právě Reedus napsal.

Redaktor serveru Leo Edit při výčtu toho, co herec doposud dokázal, zmínil i videohru Death Stranding. A Reedus spontánně odpověděl: „Právě jsme začali pracovat na druhém dílu.“ Rozhovor se sice bohužel stočil úplně jiným směrem, ale potvrzení dvojky je nepopiratelné. Herec v rozhovoru dále popisoval, jak probíhá mapování jeho postavy do sci-fi světa a jak si práce na prvním dílu užíval.Sluší se připomenout, že i když nebyl příchod Death Stranding 2 oficiálně potvrzen, slavný vývojář Hideo Kodžima již před půl rokem v rozhovoru pro magazín Famitsu zmínil, že ve svém studiu Kojima Productions chystá „velký titul a nový náročný projekt“. Už tehdy se množily spekulace o tom, že Kojima nepřímo mluvil o pokračování Death Stranding.

Protože o dvojce toho zatím více nevíme, alespoň v rychlosti si připomeňme děj jedničky. V blízké budoucnosti otřásly zeměkoulí záhadné exploze, které spustily sérii nadpřirozených událostí známých jako Příliv smrti. Zatímco krajinu zaplavují bytosti z jiného světa a masové vyhubení se zdá nevyhnutelné, vydává se Sam Porter Bridges na cestu napříč bezútěšnou pustinou, aby lidstvo zachránil před hrozícím zničením.

 

Ohodnoť článek:

Názory ostatních Geeků

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze.

Máš něco na srdci?

nahoru