Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Práce se nezalekne. Samsung Galaxy XCover 4s si toho nechá líbit hodně Události
Samsung Galaxy Xcover 4, 2GB/16GB, černá  + Půlroční předplatné magazínů Blesk a iSport.cz v hodnotě 2268 Kč
Samsung Galaxy Xcover 4, 2GB/16GB, černá
5 779 Kč 6 992 Kč 5 364 Kč 6 490 Kč

Práce se nezalekne. Samsung Galaxy XCover 4s si toho nechá líbit hodně

autor: Stanislav Holý
Společnost Samsung představila nový chytrý telefon Galaxy XCover 4s. Ten stejně jako další modely z této produktové řady láká na velmi odolnou konstrukci, díky které by si toho měl daný smartphone nechat líbit opravdu hodně.

Novinka s písmenkem „s“ v názvu má nahradit starou čtyřku, která je na pultech obchodů k dostání již dva roky. Vzhledem se oba přístroje velmi podobají, hlavní vylepšení se totiž událo uvnitř telefonu. Model Galaxy XCover 4s je tak poháněn osmijádrovým procesorem Lassen-O, u nějž jsou jádra taktována na 1,6 GHz.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Samsung Galaxy XCover 4s

 

Vyšší výkon a lepší fotoaparát

Do vínku dostal tento stroj 3 GB operační paměti a 32GB úložiště. To je mimochodem ve srovnání s předchůdcem dvojnásobná hodnota. Pro úplnost dodejme, že displej má úhlopříčku pět palců a nabízí HD rozlišení. Telefon je přitom poháněn operačním systémem Android Pie, který nabízí kompletní soubor funkcí řady Galaxy.

Vylepšení se dočkaly také fotoaparáty, především tedy ten na zadní straně – nově nabízí rozlišení 16 MPx při světelnosti f/1,7. Přední senzor je pak pětimegapixelový a chlubí se světelností f/2.2. Fotoaparát mimochodem podporuje funkci Quick Launch, jež vám poklepáním na tlačítko Domů umožní začít okamžitě fotografovat.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Samsung Galaxy XCover 4s

 

Speciální tlačítko a odolná konstrukce

Přístroj se chlubí také speciálním hardwarovým tlačítkem XCover, které zákazníkům umožňuje plně si přizpůsobit nejčastěji používané aplikace. LED svítilnu nebo fotoaparát tak lze spustit jediným stiskem tlačítka.

Jak již bylo uvedeno výše, největší předností novinky je odolná konstrukce. Samozřejmostí je certifikace IP68, díky které je možné přístroj používat i pod vodou, a to po dobu 30 minut v hloubce až 1,5 metru. Smartphone navíc prošel zátěžovými testy dle norem MIL-STD-810G armády USA, což svědčí o tom, že byl zkonstruován tak, aby obstál i v extrémních podmínkách.

Samsung Galaxy XCover 4s bude k dostání ještě v průběhu června za 6499 Kč.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Samsung Galaxy XCover 4s

Názory ostatních Geeků

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze.

Máš něco na srdci?

Nahoru