Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Práce se nezalekne. Samsung Galaxy XCover 4s si toho nechá líbit hodně Události
Samsung Galaxy Xcover 4, 2GB/16GB, černá
Samsung Galaxy Xcover 4, 2GB/16GB, černá
Produkt není určen k prodeji.

Práce se nezalekne. Samsung Galaxy XCover 4s si toho nechá líbit hodně

autor: Stanislav Holý
Společnost Samsung představila nový chytrý telefon Galaxy XCover 4s. Ten stejně jako další modely z této produktové řady láká na velmi odolnou konstrukci, díky které by si toho měl daný smartphone nechat líbit opravdu hodně.

Novinka s písmenkem „s“ v názvu má nahradit starou čtyřku, která je na pultech obchodů k dostání již dva roky. Vzhledem se oba přístroje velmi podobají, hlavní vylepšení se totiž událo uvnitř telefonu. Model Galaxy XCover 4s je tak poháněn osmijádrovým procesorem Lassen-O, u nějž jsou jádra taktována na 1,6 GHz.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Samsung Galaxy XCover 4s

 

Vyšší výkon a lepší fotoaparát

Do vínku dostal tento stroj 3 GB operační paměti a 32GB úložiště. To je mimochodem ve srovnání s předchůdcem dvojnásobná hodnota. Pro úplnost dodejme, že displej má úhlopříčku pět palců a nabízí HD rozlišení. Telefon je přitom poháněn operačním systémem Android Pie, který nabízí kompletní soubor funkcí řady Galaxy.

Vylepšení se dočkaly také fotoaparáty, především tedy ten na zadní straně – nově nabízí rozlišení 16 MPx při světelnosti f/1,7. Přední senzor je pak pětimegapixelový a chlubí se světelností f/2.2. Fotoaparát mimochodem podporuje funkci Quick Launch, jež vám poklepáním na tlačítko Domů umožní začít okamžitě fotografovat.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Samsung Galaxy XCover 4s

 

Speciální tlačítko a odolná konstrukce

Přístroj se chlubí také speciálním hardwarovým tlačítkem XCover, které zákazníkům umožňuje plně si přizpůsobit nejčastěji používané aplikace. LED svítilnu nebo fotoaparát tak lze spustit jediným stiskem tlačítka.

Jak již bylo uvedeno výše, největší předností novinky je odolná konstrukce. Samozřejmostí je certifikace IP68, díky které je možné přístroj používat i pod vodou, a to po dobu 30 minut v hloubce až 1,5 metru. Smartphone navíc prošel zátěžovými testy dle norem MIL-STD-810G armády USA, což svědčí o tom, že byl zkonstruován tak, aby obstál i v extrémních podmínkách.

Samsung Galaxy XCover 4s bude k dostání ještě v průběhu června za 6499 Kč.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Samsung Galaxy XCover 4s

Názory ostatních Geeků (2)

horak109 HOR

Problem sms

horak109 18. 4. 2020 23:41

Dobrý den. Po aktivaci telefonu vypadalo vše dobře. I přenos zálohy a nastavení , proběhlo podle instrukcí a postupu v telefonu. Následné donastavení vyzvánění a upozornění vypadalo v pořádku. jen jsem později zjistil že se mi neozývá upozornění na sms ani doručenky. Všechna nastavení jsou ale podle manuálu , dokonce ani návrat továrního nastavení nepomohly. A to není vše Funkce bluetooth je podle počasí, asi. Párování na několik pokusů a ne se všemi. Fotoaparát si přepíná formát a uložení podle polohy telefonu. Další závady ve funkci telefonu jsem zatim neobjevil Ale to neznamená že tam nejsou. Pokud by někdo měl podobný problem rád bych věděl jak dopadl.
Děkuji

horak109 HOR
horak109 19. 4. 2020 12:49

@horak109: Vyřešeno. Aplikace zabezpečení se nedohodla s verzí androidu a v normálním provozu viděla chyby které blokovala. Jen přijít na to která aplikace zlobí. Odinstalace a restart . A je klid.

Máš něco na srdci?

nahoru