Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Pravý americký zvuk s Polk Audio Produktové tipy
Polk Boom Swimmer Junior, černá
Polk Boom Swimmer Junior, černá
Produkt není určen k prodeji.
Polk Boom Bit, černá
Polk Boom Bit, černá
Produkt není určen k prodeji.

Pravý americký zvuk s Polk Audio

Americká značka Polk Audio je pro audiofily synonymem kvalitního zvuku již od raných sedmdesátých let. Od doslova garážových začátků urazila firma dlouhou cestu a nyní se s jejími produkty můžete seznámit i vy.

Polk možná nezní moc americky, ale vězte, že na trhu s audio technikou není výrobce, který by se ke svým kořenům v zemi svobody hlásil víc než právě Polk Audio. Matte Polk založil firmu společně se svými kamarády a kolegy z univerzity v americkém Baltimoru jako rodinný podnik a tento étos jí zůstal až dodnes.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Americké hi-fi

Polk Audio rozhodně není společností, která by stála na marketingu a PR. V jejich hlavním sídle v Baltimoru sídlí výzkukmníci, inženýři a v neposlední řadě i muzikanti a fandové kvalitního zvuku. Firma za svou téměř půl století (!) trvající historii vyhrála mnoho ocenění, získala miliony věrných zákazníků a obdržela několik zásadních patentů, se kterými nepřestává zachycovat zvuk takový, jaký skutečně je.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

3 patenty a 5 důvodů, proč poslouchat s Polk Audio

Inženýři v Polk Audio analyzují celý elektroakustický a mechanický systém reproduktoru, což pomáhá při výběru kvalitnějších materiálů a efektivnější geometrie pro vytváření lépe znějících reproduktorů.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Patentovaná technologie "SDA" (Stereo Dymensional Array) ruší veškerou mezi-kanálovou interferenci uvnitř reproduktoru, aby byla zachována rozsáhlá zvuková scéna a široký stereofonní obraz a zároveň se zlepšil prostorový zvukový zážitek.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Speciální konstukce kabinetů vytváří širokou a všeobjímající zvukovou stopu, která je naladěna speciálně pro danou velikost skříně.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Patentovaná geometrie portů podstatně snižuje turbulenci vzduchu pro větší basovou stopu a nižší zkreslení s menším výkonem zesilovače.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Patentovaná technologie "cascade crossover" odstraňuje nežádoucí rušení v poli reprosoustav pro bezproblémovou a realistickou zvukovou scénu bez ohledu na to, kde v místnosti se nacházíte.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Omrknout celý sortiment Polk

Postavte si domácí kino

Ať už jste filmoví nadšenci, hudební fajnšmekři nebo se chcete ztratit v nejnovější videohře, zvuk hraje naprosto zásadní roli a Polk Audio mají řešení pro úplně všechny situace i konkrétní dispozice vašeho obytného prostoru. V sortimentu tak najdete sloupové, centrové i regálové reprosoustavy, které se skvěle párují se všemi moderními receivery, zvláště pak s těmi od firmy Denon.

Co od nich čekat? Skutečně jen to nejlepší. Širokopásmové reprosoustavy Polk sérií T a Signature disponují vysocekvalitními terylenovými, mica a polypropylenovými membránami, čtyřvrstvými cívkami a duálním magnetem pro lepší linearitu a dynamiku zvuku. O širokou odezvu a nízké zkreslení se starají dva pasivní basové zářiče o velikosti 2 × 6,5". Bassreflex na reproduktorech ze Signature série disponují patentovanou Power Port technologii, která významně omezuje nežádoucí turbulence. Elegantní design řemeslně perfektně zpracovaných dřevěných kabinetů v černé nebo bílé barvě celý dojem jen umocňuje.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Velký americký zvuk

Velký zvuk v malém i nejmenším provedení

Pokud hledáte něco skladnějšího ovšem neméně výkonného, pak by vás mohla zajímat široká nabídka soundbarů od Polk Audio. Jejich soundbar s bezdrátovým subwooferem MagniFi MAX získal prestižní cenu EISA 2018-2019 za nejlepší výrobek ve své kategorii a když se podíváme na jeho parametry, pak je jasné proč.

Patentovaná SDA surround technologie v kombinaci s čistým podáním hlasů nabízí perfektně vyvážený a plný zvuk, ať už sledujete filmy, posloucháte muziku, nebo hrajete hry. Skvělá je i moderní konektivita k ostatním zařízením pomocí Google Cast či Bluetooth a kdyby vám nestačil 2.1 zvuk, pak k soundbaru do budoucna můžete bezdrátově (!) připojit reprosoustavy SR1 a dopřát si skutečného prostorového zvuku bez otravných kabelů.

Rovnocenným partnerem, co se kvality zvukového podání týče, ovšem na druhé straně velikostního spektra, je soundbar MagniFi Mini, který se může pyšnit titulem nejmenšího soundbaru na trhu.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Polk Audio, to nejsou jen masivní reproduktorové kabinety či moderní televizní soundbary, ale také malé, skladné, ale přesto výkonné bluetooth reproduktory z řady Boom Bit či Boom Swimmer. Tyto "drobečky" si s sebou můžete vzít na kolo, pověsit si je na tričko při běhání anebo... si je vzít k bazénu, aniž byste měli strach, že vám po pár šplouchnutích přestanou fungovat.

Omlouváme se, popis obrázku chybí. Omlouváme se, popis obrázku chybí. Omlouváme se, popis obrázku chybí.
Skutečně odolný Žádné dráty, jen zvuk Neste si zvuk s sebou
Omlouváme se, popis obrázku chybí. Omlouváme se, popis obrázku chybí. Omlouváme se, popis obrázku chybí.
Handsfree USB nabíjení baterie Vydrží až 3 hodiny

Boom Bit v kostce

Miniaturní reproduktor s podporou Bluetooth technologie a se skvělou výdrží baterie až 3 hodiny. Frekvenční odezva 352 Hz – 20 kHz. Ovládání hlasitosti. Integrovaný mikrofon pro hands-free volání. Reproduktor je vybaven USB rozhraním skrytým pod praktickým vodotěsným krytem. USB slouží pro rychlé a snadné nabíjení repráčku na cestách. Rozměry 7,49 x 3,48 x 1,98 cm. Hmotnost 30 g.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Zvuk na cesty

Boom Swimmer v kostce

Jedná se o praktický malý reproduktor, který pro připojení se zařízeními využívá rozhraní Bluetooth. Má frekvenční rozsah 240 Hz - 16 kHz. Má integrovanou baterii, která se nabíjí přes rozhraní USB. Je odolný proti vodě, prachu a nárazům. Součástí je integrovaný mikrofon a ovládání na přístroji a úchyt s ocáskem.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Zvuk do vody

 

Názory ostatních Geeků (1)

Buffalo007 BUF

Nabídka CZC

Buffalo007 7. 12. 2018 9:39

Proč když se chci teda podívat na to co nabízíte od firmy Polk, tak ve všech odkazech jsou pouze malé bluetooth repro? Velké repro, soundbary tam žádné nejsou.

Máš něco na srdci?

Nahoru