Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička
Prequel filmu Mad Max zná hlavní role

Prequel filmu Mad Max zná hlavní role

Události
autor: Adam Plechatý

Film v režii George Millera se bude jmenovat jednoduše Furiosa a hlavní roli stejnojmenné postavy si v ní zahraje mladičká Anya Taylor-Joy, která vystřídá Charlize Theron z původního snímku. Potvrzený je i Chris Hemsworth a na plátně se objeví také Yahya Abdul-Mateen II.

Střídačka na postu hlavní role může být pro některé fanoušky Charlize Theron hořkou pilulkou. Sama herečka popsala své zklamání z květnového castingu jako srdcervoucí. Jedním dechem ovšem dodala, že George (Millera) respektuje a že je to mistr, kterému přeje jen to nejlepší.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Zleva Anya Taylor-Joy (Split, Glass), Chris Hemsworth (Thor), Yahya Abdul-Mateen II (Watchmen)

Rozhodnutí Millera je o to překvapivější, že v době, kdy spousta filmů dnes velmi úspěšně používá speciální efekty k tomu, aby herce buď zestárla, nebo naopak omládla, se režisér rozhodl sáhnout po nové krvi. Anya Taylor-Joy svůj zářez komentovala zase tím, že postavu Furiosy zbožňuje právě proto, jak ji Charlize ztvárnila - vyrovnat se jejímu podání této postavy prý bude nemožné. To se to mladé herečce halasí, že...

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Ukázkovým příkladem, kdy speciální efekty porazily zub času je gangsterský opus Martina Scorseseho The Irishman.

Kromě Taylor-Joy, která aktuálně točí historický film The Northman, se na plátno ve Furiosa podívá stálice Marvelovských komiksáků Chris Hemsworth. Thora pak doplní Yahya Abdul-Mateen II, známý jako Black Manta z Aquamana. V jakých rolích se konkrétně oba pánové objeví však zatím nevíme.

Mimochodem, Mad Max hru jste hráli? Je skvělá. Tak se nalaďte, protože na Furiosa si nejspíš ještě nějakou dobu počkáme. Dost času užít si tenhle open world skvost od mistrů z Avalanche Studios.

Názory ostatních Geeků

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze.

Máš něco na srdci?

nahoru