Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička
Procesory AMD Ryzen nové řady umožní plnohodnotné hraní s integrovanou grafikou

Procesory AMD Ryzen nové řady umožní plnohodnotné hraní s integrovanou grafikou

Produktové tipy
AMD Ryzen 7 5700G_642368901
AMD Ryzen 7 5700G
3 711 Kč 4 490 Kč
AMD Ryzen 5 5600G_303686338
AMD Ryzen 5 5600G
2 719 Kč 3 290 Kč

Na trhu se objevuje nová řada procesorů AMD s integrovanou grafikou, která vám umožní ovládnout herní bitevní pole kdykoliv a kdekoliv. Díky integrované grafice Radeon lze s procesory AMD Ryzen 5000G hrát naplno nejnovější hry či svůj počítač používat pro náročné pracovní operace. Je to výkon, který si zasloužíš.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Neboj se hrát a pracovat naplno

I když to na první pohled nemusí vypadat, jsou nové procesory AMD skutečně připraveny na plnohodnotné hraní v 1080p i pro aktuální AAA tituly. Výkon si navíc můžeš dále navýšit samostatnou grafickou kartou – integrovaná od Radeonu tak bude sloužit jako dílek skládačky dokonalé sestavy. Nová řada 5000G s lehkostí zvládá i jiný typ úkonů, jako je třeba 3D či video rendering a kompilace softwaru. Stará se o to 8 jader a 16 vláken a boost frekvencí až na 4,6 GHz.

Chci svůj procesor

Nejnovější technologie samozřejmostí

Aby byl výkon procesoru a integrované grafiky využit naplno, starají se o tvé pohodlí nejnovější technologie, jako jsou Precision Boost 2 a Precision Boost Overdrive. Díky PCIe 4.0 není problém maximalizovat propustnost grafiky a úložiště, nejnovější přírůstky AMD Ryzen navíc nabízejí mimořádný výkon na tak díky 7nm architektuře.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Vytvoř si ideální sestavu

Novinky navíc zapadnou do každé pořádné sestavy, desktopové procesory řady 5000G totiž fungují se základními deskami AMD řady 500 a vybranými deskami řady 400 – stačí jen aktualizovat BIOS, což ale v tomto případě není žádný problém. Celý proces je snadný, zvládne jej i začátečník a už jsou dávno pryč doby, kdy by mělo jít o strašáka PCčkářů. Procesory jsou připraveny na doladění pomocí Ryzen Master, nechybí ani podpora AMD StoreMI, díky kterému získáš objem HDD s rychlostí SSD.

Získej nový procesor

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Co pro vás máme připraveno?

Na CZC.cz pro vás máme připraveny dva kousky z nové řady, konkrétně AMD Ryzen 5 5600G a AMD Ryzen 7 5700G. Procesory s nejpokročilejší architekturou pro hráče a tvůrce obsahu jsou připraveny, naskoč do světa toho nejlepšího i ty a vyhrávej na virtuálních bitevních polích.

 

nahoru