Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Procesory Intel Core 10. generace jsou tu. Proč by vás měly zajímat? Události
Dell Inspiron 14z (5491), stříbrná + Office 365 Personal  + Servisní pohotovost – Vylepšený servis PC a NTB ZDARMA + Office 365 pro jednotlivce + Elektronické předplatné deníku E15 v hodnotě 793 Kč na půl roku zdarma
Dell Inspiron 14z (5491), stříbrná + Office 365 Personal
16 934 Kč 20 490 Kč 14 868 Kč 17 990 Kč

Procesory Intel Core 10. generace jsou tu. Proč by vás měly zajímat?

Jednoduše – protože znamenají obrovský technologický pokrok. Nejen vyšší výkon a delší provozní dobu na jedno nabití, ale i podporu nejmodernějších připojení jako Thunderbolt™ 3 nebo Intel® WiFi 6. Hráče potěší nová generace grafik Intel® Iris® Plus, a díky podpoře strojového učení bude PC dokončovat úkoly rychleji než kdy dřív.

Proč zvolit procesory Intel® Core™ 10. generace?

Protože oceníte výkon

Používáte počítač jako pracovní nástroj? Upravujete fotky, stříháte videa, nebo modelujete 3D objekty? Pokud ano, budete nadšení z rychlosti, jakou dokáže procesor 10. generace zpracovávat, třídit a vylepšovat fotografie, upravovat video nebo hravě obsluhovat několik náročných aplikací najednou.

Nová generace extrémně těží z vyššího IPC a umělé inteligence. Používá totiž zbrusu nové technologie strojového učení a AI jako Intel® Deep Learning Boost.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Protože hledáte výkonnou grafiku v lehkém notebooku

Konec rozhodování, jestli tenký, lehký a tichý, nebo výkonný. Už žádné kompromisy. Ať už máte v plánu upravovat 4K video, připojit monitor s technologií VESA Adaptive Sync nebo si jen zahrát. Pak vám Intel® Core™ 10. generace s GPU Intel® Iris® Plus nabídnou dvojnásobný výkon proti předchozí generaci. To znamená plynulé hraní her v rozlišení 1080p i dost výpočetního výkonu na stříhání a sledování 4K videa. Nebo taky podporu 5K v 60 Hz až na třech monitorech. Nejvyšší výkon můžete čekat od označení G4 nebo G7 na konci číselného označení procesoru.

 

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Protože máte málo času

Rychlý počítač neznamená jen procesor, ale i rychlou komunikaci se světem okolo. Proto procesory podporují nejnovější standard Wi-Fi 6 a až čtyři porty Thunderbolt™ 3.

S Wi-Fi 6 surfujete, stahujete nebo hrajete až 3x rychleji než dřív. O komunikaci s USB zařízeními, přenos obrazu do dvou 4K displejů či výměnu dat rychlostí až 40Gb/s se dokáže postarat jediný Thunderbolt™ 3 konektor.

 

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Protože jste pořád na cestách

Rádi byste svůj stroj používali celý den bez nutnosti pokukovat už v poledne po zásuvce? Díky technologiím jako Intel® Dynamic Tuning™ 2 dokáží procesory 10. generace podávat maximální výkon vždy, když ho potřebujete. Další technologie Intel® Gaussian & Neural Accelerator zvládne na pozadí bez větší spotřeby baterie řešit i tak složité procesy, jako zpracování hlasu a potlačení šumu během videohovorů. I v ultratenkém notebooku tak máte dost energie a výkonu na celý den.

 

Notebooky s 10. generací Počítače s 10. generací

 

nahoru