Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička
První ukázka z Blade Runner: Enhanced Edition je venku

První ukázka z Blade Runner: Enhanced Edition je venku

Události
autor: Stanislav Holý

Příchod titulu Blade Runner: Enhanced Edition se nezadržitelně blíží. Aby nás vývojáři Nightdive Studios náležitě navnadili, zveřejnili v noci na pondělí první ukázku z chystaného remasteru. A podle všeho se máme na co těšit.

Už zkraje letošního roku Nightdive Studios oznámilo práce na Blade Runner: Enhanced Edition, což vzbudilo nemalý rozruch. Přeci jen původní point-and-click adventura z roku 1997 se nikdy pokračování nedočkala, přestože si dobře vedla u zákazníků i kritiků.

První ukázka ke hře Blade Runner: Enhanced Edition

 

Na dnešních sestavách je samozřejmě původní Blade Runner nehratelný, už jen kvůli výrazně vyššímu rozlišení monitorů. Právě proto fanoušci napjatě očekávali, jak bude Enhanced Edition vypadat. Dočkali se nyní, kdy byl zveřejněn trailer zachycující původní hru a nový remaster. Prohlédnout si jejich práci můžete na videu výše.

Remaster staví na novém enginu a obsahuje zcela přepracované úrovně i postavy. Podle všeho se tedy máme na co těšit.  Blade Runner: Enhanced Edition vyjde ještě letos pro konzole PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch. Zda se počítá s remasterem také na konzolích nové generace, není zatím jasné.

Názory ostatních Geeků

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze.

Máš něco na srdci?

nahoru