Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička
První upoutávka na Matrix 4 je venku

První upoutávka na Matrix 4 je venku

Události
Tričko Matrix - Group Poster (L)_121062872
Tričko Matrix - Group Poster (L)
Produkt není určen k prodeji.
Tričko Matrix - Group Poster (M)_1379880743
Tričko Matrix - Group Poster (M)
Produkt není určen k prodeji.
Tričko Matrix - Group Poster (XL)_912599408
Tričko Matrix - Group Poster (XL)
Produkt není určen k prodeji.

Studio Warner Bros. zveřejnilo na svém oficiálním YouTubu první krátkou upoutávku na připravovaný Matrix 4. Tvůrci se však rozhodli fanoušky pěkně napínat, protože 16sekundové video toho moc neříká.

Čtvrtý díl se bude jmenovat The Matrix Resurrections. Ono zmiňované video je ale vlastně jen upoutávkou na upoutávku. Tvůrci se tímto krátkým videem, které zobrazuje v podstatě jen těžkou volbu mezi modrou a červenou pilulkou, dávají vědět, že plnohodnotný trailer ukážou ve čtvrtek 9. září.

Tím ale dávají ještě větší prostor spekulacím a fantazii fanoušků. Nicméně název The Matrix Resurrections sám o sobě naznačuje, že by čtyřka neměla být restartem série – spíše půjde o regulérní pokračování.

Keanu Reeves, který se opět ujme role Nea, už ale něco málo naznačil: „Lana Wachowski napsala krásný scénář a úžasný příběh, který ve mně rezonoval. Proto se vracím. Znovu s Lanou pracovat je skvělé a její film má podle mě rozhodně co říct. Je plný důležitých myšlenek, které stojí za vyslechnutí.“

Mělo by jít navíc o první film z celé série, který je natočen digitálně. Dovolíme si také zacitovat pikantnosti z bulvárních plátků – natáčení probíhalo v San Francisku tak divoce, že městský úřad musel řešit hned několik rozhořčených dopisů se stížnostmi lidí bydlících v okolí. Podle všeho se tedy máme na co těšit.

Uvedení Matrixu Resurrections je plánováno na 22. prosince. V tento den by údajně měl jít snímek nejen do kin, ale také rovnou na streamovací službu HBO Max.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

 

Ohodnoť článek:

Názory ostatních Geeků

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze.

Máš něco na srdci?

100% GEEKsměs bez elektroniky 100% GEEKsměs bez elektroniky
nahoru